Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 1914

   Творці учнівської газети "Шкільна правда" зійшлися на планову робочу зустріч. Завершено листопадовий номер газети, він вийшов обсягом 12 аркушів. Головні теми місяця: екскурсія в обласну газету "Галичина", Всеукраїнський диктант, свято рідної мови "О мово рідна, золота колиско", мандрівка Франковими казками, вшанування 3-річниці Майдану, віче пам'яті жертв голодомору в Україні, майстер-клас з хіп-хопу, виставка малюнків "Золота осінь", краєзнавчі роботи "Вулиці мого села". А центральними подіями місяця були Веукраїнські олімпіади та конкурси з навчальних предметів, вже завершено І етап, триває ІІ етап олімпіад. Проводилися фото-рейди, які розповідають про творчі роботи школярів молодших класів.

  

   Незагоді будуть визначені кращі статті місяця та кращі фотороботи. Про це повідомимо  пізніше.

  На зустрічі юні журналісти вітали з шістандцятиріччям колегу Тетяну Фігураш з 11 класу. У теплій родинній обстановці друзі бажали подрузі здійснити бажання, здати добре ЗНО, продовжити навчання у вузі, обрати улюблену професію і, звичайно, особистого щастя та любові.

   До речі, пропозицію вітати колег з днем народження запропонували та взяли на себе ініціативу учениці сього класу Марія-Анна Турик та Богдана Шешурак. Вони готують вітальні листівки. А подарунок для всіх типовий, журналістський - блокнот для заміток.

   На редакційній нараді школярі ініціювали акцію милосердця - допомога дітям-сиротам. Вона стартує з завтрашнього дня. Відповідальні за акцію: Кохман Тетяна, Ільницький Ігор, Турик Марія-Анна, Гудзовський Андрій, Шешурак Богдана та Савик Вікторія. Запрошуємо всіх приносити одяг (у доброму стані), іграшки, книги. Зібрані речі ми передамо у монастир на Майзлях, а звідти вони поїдуть у сиротинець міста  Надвірни. У на с вже є минулорічний досвід. Милосерця приносить найбільше радості.

Волошин Іванна, 11 клас