Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 1357

   Весна уквітчала природу, розсипала цілі пригоршні цвіту на поля та сади. В такий час людина естетично збагачується, око спостерігає за зміною кольорів, ніс вловлює аромати цвітіння. Це надихає до збереження краси природи у виробах мистецтва. Однією з робіт гуртківців стало виготовлення квітів із креп паперу.  Креп папір виготовляється на спеціальній крепувальній машині шляхом створення на полотні паперу дрібних поперечних складок. Такий папір цупкий і добре розтягується, таким чином добре тримає форму виробу і є стійким до вологості.

 

 

 

 

 

 

 

     

 

   "Я мала практику виготовлення з креп паперу ростовоі квітки. Висотою 1.5 м і діаметром квітки 50 см. Щоб квітка тримала форму, матеріал для іі виготовлення має бути цупким і легким одночасно. Такі характеристики має креп папір. Тепер я вирішила поділитися вмінням з своіми гуртківцями, щоб теж спробували на практиці цей матеріал" - ділиться керівник. Працювати з креп папером і справді виявилося не складно.

   Нам дуже сподобався кінцевий результат. Квітки вийшли як живі. Ми, навіть, крадькома покропили іх парфумами. Техніка виготовлення проста, підвласна різним віковим категоріям. Ми неодмінно спробуємо ще виготовляти таку красу.

Юлія, Анастасія, Аліна, Христина і Надія