Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 889

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дивитися тут...

 

 

 

   “Кольори доброї Феї” - це велика проектна робота гуртку “Натхнення”, яка розпочалася мандрівкою у кольори, а завершилася випуском фільму з однойменною назвою. І не просто фільму, а мистецьким поєднанням фото-епізодів мандрівки кольорами з піснею "Кольори доброї Феї", яку спеціально для школярів написала Оксана Винницька з Нагуєвичів. Коли співачка довідалася про цікаві мандри дітей у кольори природи,  розповідь її надихнула, і вже через декілька годин вона заспівала:

Ми мандруємо у казку Феї,

Де є безліч і квітів, і трав,

Тут палітра відтінків у неї,

Щоби кожен свій колір обрав.

Бо всі кольори доброї Феї -

Це радість, любов і добро,

Бо всі кольори доброї Феї

Дарують надію й тепло.

   Отак з'явилася на світ пісня "Кольори доброї Феї". Слова, музика і спів Оксани Винницької, оранжування Ярослава Барана з Дрогобича. Коли пісня була написана, ми змонтували фільм, який розміщений в Ютубі.

 З співачкою Оксаною Винницькою ми знайомі, вона була в нашій Клубовецькій школі у листопаді 2015 року. Та теперішні вихованці гуртку "Натхнення" тоді ще були маленькими, до школи не ходили. Коли вони довідалися, що Оксана Винницька не бачить, діти дуже розчулились і зробили в дарунок для співачки квіти та метелики з квілінгу та бісеру. Так зворушливо завершився проект "Кольори доброї Феї".

   А зараз пригадаємо як все відбувалося. Щотижня упродовж місяців квітня і травня учні мандрували з смартфоном чи фотоапаратом у свій сад, на грядку, обдивлялися все довкола і фотографували. На перше заняття була у білий колір. Завдання полягало втому, щоб пофографувати все, що цвіте білим на домашньому подвір'ї. На наступне заняття був колір зелений, далі - жовтий,  потім синій, червоний, оранжевий, рожевий, фіолетовий. А супроводжувала юних мандрівників казкова Фея квітів і трав. Для кожного занняття була підготовлена спеціальна презентація біілого кольору, що він означає, його символічне значення. Якщо перші заняття, а це був період цвітіння фруктових дерев,  учні ще фотографували білі квіти, дерева, кущі, трави, то подальші мандрівки перетворилися на казкові презентації кольорів. Феями ставали маленькі школярки, підбирали плаття під колір, створювали власні декорації, фотозони. Одним словам, мандри кольорами перетворили на художні фотосесії. Щодня сторінка "Шкільна правда" у Фейсбуці квітла кольорами та вродливими личками.   

   Наприкінці мандрівки був оголошений бал. На бал всі приходили в улюблених кольорах. Повірте, це був справжній бал! Красиві, вишукані, елегантні, харизматичні мандрівники розчулили всіх глядачів. А скільки всіх мандрівників було? Зараз полічимо разом.

Дошкільна група - Богдан Стефанків, Яна Баб'як, Ірина Пронюк, Андрій Каратчук та Максим Пронюк.

Перший клас: Ірина Кулькова, Каріна Вовк, Анастасія Кузенко, Яна Койді, Святослав Палагіцький, Світлана Турик, Діана Люкляйн.

Другий клас: Ангеліна Андріїв, Денис Данилюк, Роман Марцінко, Сергій Козак, Владислав Грималюк, Павло Бойко, Божена Дутка, Ілона Баб'як, Віталіна Фігураш, Софія Якимів.

Третій клас: Максим Каратчук, Юлія Волосянчук, Анастасія Кожушок. Олександр Пронюк з четветого класу.   До нас долучався ще маленький Данієль Бучинський.

   Отож, усіх було 28 мандрівників. Феєю у нас була маленька Єлизавета Палагіцька. Ви бачите, як вона старанно розмальовує фарбами кульбабки.

   Проєкт дуже красивий, це пора найпишнішого весняного цвітіння. Приємно, що діти побачили кожну квіточку, велику, чи дрібненьку у бур'яні. Вони придивилися пильно до неї, ще  й сфотографували. Дякуємо батькам, старшим братикам і сестричкам, які фотографами, художниками і дизайнерами. Ми впевнені, тепер наші мандрівники знають кожну квіточку на рідному подвір'ї.