З 04 червня на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці розгорнута виставка творчих робіт учнів, які займаються у гуртку "Натхнення". Це підсумкові роботи з квілінгу групи першого року навчання в гуртку та роботи з гофрованого паперу старшої групи. Теми робіт: "Ваза з квітами", "Рідна хата", "Жар-приця" та власні квіткові композиції.

 Сьогодні виставку поповнила ще одна робота. Це композиція з гофрованого паперу "Квітковий конверт" учениці 9 класу, старости гуртку "Натхнення" Надії Ромах. У квітковому конверті: англійська троянда, ранункулюс, камелії, фрезії та маленькі троянди.

   Творчі роботи учнів вражають красою, повнотою композиції, гарним підбором кольорів та власним почерком кожного автора. Кожна виставкова робота заслуговує уваги. Такий собі квілінг, здовалось би надокучливе крутіння тоненьких смужок, став улюбленим для школярів. 

   

    Рік був творчий, багатий, натхненний. Цікавий і той факт, що виставлені роботи, виготовлені у період карантину, це місяці березень-травень. Заняття творчістю у цей період забрало дитячі переживання та смутоу, а заповнило красою кольорів, навіть, змагальністю. Бо всі квапились якнайшвидше виконати свої роботи.

   Запрошуємо всіх переглянути виставку творчих робіт учнів та поділитися своїми враженнями.

ВРАЖЕННЯ ПРО ВИСТАВКУ 

    Рученята маленьких учасників гуртка "Натхнення" створюють все кращі та складніші завдання! Вітаю вас та вашого вчителя, діти!
     Ви молодці! Будьте здорові та веселих канікулів!

Людмила ПАЛАГІЦЬКА