Сьогодні наша редколегія журналістів зустрілася з чудовою людиною Ігорем Іванович. Він є журналістом газети "Галичина". Наша зустріч відбулася з нагоди ювілею нашої учнівської газети "Шкільна правда". Їй виповнилося 10 років. Цей час пролетів дуже швидко, але усі спогади і емоції залишилися у відгуках, світлинах та віршах.

   Наша розмова з Ігорем Івановичем Лазоришиним була наповнена емоція, теплою та світлою. Він взяв у нас інтерв'ю розпитував кожного журналіста про нашу редколегію з якими труднощами ми стикаємося, що нам приносить задоволення, чому саме цей гурток нам подобається. Для мене це було маленьким досвідом,  адже це було моє перше можна сказати "міні-інтерв'ю". Також ми говорили на різні теми. Мені здається, що з такою світлою та позитивною людиною, як цей журналіст, можна розмовляти вічно. Ігор Іванович завжди відповідав на питання щиро та відверто.

 

   Зі сьогоднішньої зустрічі я дещо зрозуміла. Багато потрібних речей прозвучало у нашій розмові. Я взнала ,що журналісти теж мають так сказати заповіді. І це були дві заповіді

1. Не бійся.

2. Не бреши.

   Якщо ми будемо боятися то нічого не зможемо зробити. Треба долати свої страхи і йти в перед. Те що ми маємо страх це не означає, що ми є боягузами. А про брехню ніколи не варто брехати чи додавати до розповіді щось своє, адже якщо розповідь на половину є брехнею то вона є брехнею повністю тобто журналіст уже не буде справжнім журналістом. Найбільше мені запам'яталися слова які Ігор Іванович сказав у кінці.  Вони були такими: "Людину ніколи не зможе замінити ніякі технології. Ні одна техніка не зможе передати ті емоції і почуття так, як передасть жива людина. Всі слова будуть звучати щиро і просто". І так з цим я повністю згідна. Бо це і справді так ні один комп'ютер і смартфон не зможе замінити людину.

 Я рада, що мала такий досвід поспілкуватися із журналістом "Галичини". Ювілей газети, який зустрів нас сьогодні, ми святкували по-журналістськи: нас питали, ми питали і все записали... Цей теплий спогад назавжди залишиться у моїй пам'яті. І у нашій учнівській газеті "Шкільна Правда".

Ангеліна ВОВК, 8 клас