9 червня до нашої школи завітав один з журналістів газети "Галичина" Ігор Іванович Лазоришин. В честь 10-ліття нашої газети він підготував для нас інтерв'ю. Кожного з журналістів запитав про ті чи інші переваги чи уподобання. Ми розповідали про аспекти нашого журналістського життя, а також про свої думки. Це був хороший привід поспілкуватися та послухати думки один одного.

   Також нам вдалося дізнатися цікаві подробиці та моменти у практиці Ігора Івановича. Однією з таких було інтерв'ю з бабою Файною, яка зі своїм чоловіком розфарбувала весь свій будинок. Було дуже цікаво слухати професійного журналіста.

 

    Ми питали його про цікаві події та ставлення до тієї чи іншої ситуації. Він дав нам декілька порад і два найголовніші правила для журналіста: " Не бійся" та "Не бреши". Головне любити свою роботу і бути вмотивованим, тоді ми будемо йти на роботу як на свято, а не через примусівку.

   Мені сподобалась наша зустріч, адже журналістика - це завжди нові знайомства і почуття. Завдяки письму ми знаходимо однодумців та людей з незвичайної точкою зору, що завжди добре. Сподіваюсь у нашому досвіді буде ще не одна така зустріч.

Ілона СТЕЦЮК, 8 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 11 клас