Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 633

   Сьогодні 22 вересня у нашій школі відбулася перша нарада гуртка журналістики. Всі ми були дуже щасливими, адже ми більше ніж пів року не могли зібратися разом і просто поговорити на різні теми. Звичайно, що всі заскучили за цими стінами та за цими маленькими та дуже приємними зустрічами, за цією атмосферою, коли всі роздумують, як втілити ті  інші ідеї, що потрібно зробити, щоб наша газета "Шкільна правда" розвивалася та ставала  більш цікавою.

 

 

   За традицією, в честь нового навчального року ми завжди вибираємо головного редактора газети та двох його заступників. Одним із заступників стала я і для мене це було приємним сюрпризом, адже такого я зовсім не очікувала. Я рада, що мені довірили розповідати та описувати новини нашого села та школи, писати відгуки на фільми та книги тай взагалі, довірили мені бути журналістом.

   Пізніше ми поговорили про те, хто чим буде займатися. І знаєте, я дуже люблю за цим спостерігати, бо з кожним роком у нас появляється хтось новий, і так цікаво чим буде займатися цей маленький журналіст у майбутньому. Можливо саме зараз він починає свій шлях, щоб потім стати досвідченим та здібним. Недавно ми відсвяткували 10-річний ювілей газети" Шкільна правда" і всі ці роки її творили такі учні як ми. А тепер так цікаво перелистувати сторінки газети.

   Як завжди ми зробили фото на пам'ять, переглядати такі моменти завжди весело. Хочу подякувати Оксані Ярославівні та всім іншим журналістам за цю робочу зустріч, яка скрасила наш день. Ще хочу добавити, що наш гурток є пізнавальним та інтересним, кожен знайде собі чим зайнятися. Є дуже багато різних напрямків такі як: мистецтво, новини села, краєзнавство, новини школи, духовність, раджу прочитати, спортивні новини, фотографування та інші. Тож до роботи, командо! Заохочую всіх відвідувати цей гурток. Ми будемо раді побачити кожного.

Ангеліна ВОВК, 9 клас