Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 560

   Вересень квітучий місяць. Він щедро роздає осінні барви чорнобривцям, айстрам, купчакам, майорам, жоржинам, мальвам, хризантемам... Кольори дуже насичені і виразні. Важливим є привести вихованців у цю кольорову красу, придивитися пильно до будови кожної квітучої рослини, до форм та побудови пелюсток, листочків. Аж тоді можна відтворити цю квітку у папері. Сьогодні гуртківці виготовляли з кольорового паперу осінні квіти. Дивлячись на вибрані ними кольори, зразу ж впізнаєш дитинство - рожеве, голубе, жовтогаряче. У кожного квітка найкраща, школярі радо понесли їх додому дарувати дорогим матусям. 

 

 

Кольорами дитинства у теплу погідну осінь вабить  червона горобина. Вона мовби позує для очей, придивіться до мене! Китиця горобини трохи подібна до калини, але ягоди горобини яскраво-червоного кольору і тугіші, а листя відрізняється, як будовою, так і забарвленням, я. Горобина осінню і красу дарує, і птахів годує. Об'ємну композицію "Горобина" гуртківці виконали із кольорового паперу.

Ці квіти називаються цинія. У народі вони отримали звання "Майор". Це стрункі, як військові, однорічні рослини, різноманітного забарвлення і різним нашаруванням пелюстків. Така багатопелюсткова "конструкція" подобається гуртківцям. Вони радо нашаровують пелюстки улюблених кольорів. У цинії якраз веселкова палітра кольорів. А ще у квітучих майорів цікава попарна побудова листків. Школярі добре придивилися до живих оригіналів квіток і виконали старанно свої об'ємні аплікації.

Оксана КУЗЬМА, керівник гуртку "Натхнення"