Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 236

   От і завершилися заняття у гуртку "Натхнення". Підсумковою роботою гуртківців був проект "Фотозона для випускників ліцею". Для цього необхідно було виготовити 50 об'ємних квіток та вдвічі більше  гілочок з листочками. Кожен клаптик паперу перетворювався на листочок, про це гарно подбали гуртківці: Ангеліна Кохман, Анастасія Триндяк, Святослав Палагіцький, Каріна Вовк та Дарина Адроняк. Роботу з гарячим клеєм довірили старшокласникам Ілоні Стецюк, Андрію Федорчуку та Олегу Палагіцькому.

 

Найважливішим завданням було вибудувати композицію фотозони, розмістити квіти, гілки, листочки та цифри на стенді, вдало підбрати кольори. Після побудови композиції розпочали другий етап - склеювання. Використовували гарячий силікатний клей. Працювали завзято командою. Юні умільці хотіли зробити якнайкращий дарунок  своїм випускникам.

   Збитий дерев'яний каркас та атласну тканину нам надав завклубом Роман Середюк. Натягнути тканину та прибити її скобами нам допоміг завгосп ліцею Микола Васильович Бойко.
   Закипіла робота і фотозона ожила у свіжій весняній красі. Зроблено з любо'ю.  Така фотозона може бути окрасою будь якого заходу та у будь-якому закладі. Керівник проекту Оксана Ярославіна Кузьма подякувала вихованцям гуртку "Натхнення" та волонтерам-старшокласникам за натхненну працю та красивенний результат.