09 вересня відбулися перші організаційні збори редколегії учнівської газети "Шкільна правда". Сформована  команда з учнів 6-10 класів, яка творитиме шкільний часопис у 2021-2022 навчальному році. За традицією на збори запросили директора ліцею Володимира Пронюка, який завжди підтримує юних журналістів та дає цінні поради. Усім було запропоновано написати, якою хочуть бачити цьогорічну газету. 

 

   Наша газета має бути: цікавою, актуальною, сучасною, всесторонньою, красивою, достовірною, унікальною, свіжою, корисною, спортивною, веселою. Отакою бачать цьогорічну газету юні журналісти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   На зборах затверджено головного редактора газети "Шкільна правда" - Ангеліну Вовк з 10 класу, двох заступників - Тетяну Павлюк з 10 класу, Ангеліну Дрембей з 8 класу, старосту гуртку журналістики та ведучу шкільної сторінки в Інстаграм - Ілону Стецюк з 10 класу, фотографів – Максима Дутку та Крістіну Толочну з 8 класу. Розпачато розприділення по секторах. Віповідальна за сектор "Творчість учнів" - Андріїв Марія-Вікторія та Ангеліна Дрембей з 8 класу, "Спортивні новини" - Палагіцький Тарас з 9 класу, "Життя школи" - Кузенко Діана, Кучар Тетяна з 6 класу, "Сільські новини" - Турик Тетяна з 7 класу, "Екологія" - Валерія Симоненко з 6 класу, рубрика "Раджу прочитати" - Павлюк Аліна з 7 класу. Керівник гуртка журналістики "Ініціатива" Оксана Ярославівна Кузьма. Вишкіл юних журналістів кожну середу і п'ятницю з 14.20 у гуртковому кабінеті.

Світлини Оксани Кузьми