Сьогодні відбувся день який я дуже чекала. Звичайно, це збори журналістів. На протязі місяця я зовсім не брала участь у житті шкільної газети і, по правді, я засумувала за цією приємною заклопотаністю та за своїми журналістами. Будучи далеко від України, я все рівно слідкувала за життям газети і старалася підтримувати кожного та мотивувати навіть на відстані. Як завжди ми зібралися у гуртковому кабінеті. Як сьогодні сказала сама Оксана Ярославівна: "Цей кабінет не мій, а ваш, і це ваша домівка, де завжди вас будуть чекати". На нас за традицією чекали кольорові фломастери, шматочки паперу,  ну і як без гостинців. Наше зібрання було побудоване на ідеях. Кожен з нас повинен, був подати свою ідею. Моєю ідеєю була статистика (опитування). Як на мене це досить цікаво і це потрібно розвивати, адже за допомогою цієї функції ми дізнаємося про інтереси учнів. Щоб покращити життя у нашому ліцеї, активузувати його, треба знати в якому напрямку рухатися і, що цікаво дітям.

 

    Ми проаналізували наші досягнення за осінь, за листопад, продумали подальші дії. Без плану-працювати, аж ніяк не вийде. Скажу по чесному, ідей дуже багато, але головна задача, їх реалізувати та перенести не лише на папір, а і в простір.
   Роботи звісно багато,а ле я і вражена тим, що так багато дітей хочуть займатися та цікавляться журналістикою. А ще мене більше вражає наскільки активні учні 6-7-8 класів. Для мене вони здаються ще зовсім юними для такої роботи, але без них напевно і не було б цієї "Шкільної правди". Вони могли б потратити свій час на щось інше, нехай буде на той самий перегляд якогось фільму чи ігри, але їх це не цікавить і вони готові розвиватися і тратити час на саморозвиток. Це я ціную і поважаю і я рада, що маю таке оточення.
   Короткі 20 хвилин пролетіли. Ще так багато всього варто обговорити, але дзвенить дзвінок. Швидка фотографія та селфі завершують наші збори на гарній ноті. Сподіваюся і вірю, що за цей час всі визначили чим вони будуть займатися ближчим часом і чим будуть дивувати наших читачів. Тож чекайте нових постів і "не переключайтеся"!

Ангеліна ВОВК, 10 клас