Сьогодні ми виготовляли різні новорічні прикраси для Різдвяно-новорічної ярмарки, яка  відбудеться  у  Тисменицькій міській раді. Я вибрала фігурку Пінгвінчика. Коли я побачила картинку Пінгвіна, вона виглядала мені дуже простою. Та коли взялася її виготовляти, виявилося, це не так вже легко, на роботу я потратила майже годину.  Учні, які ходять на гурток паперопластики, -  великі молодці. Раніше, коли дивилася на їхні фотографії з виробами, я думала,  що все це дуже просто. Та коли сама виготовляла Пінгвіна, то  в мене аж руки боліли. Але Пінгвінчик у мене вийшов дуже гарний! У нього червоний новорічний шарфик і шапочка.

 

   Ви запитаєте, чому  я вибрала Пінгвінчика? А тому, що він живе в Антарктиді, де дуже багато снігу і льоду. Звичайно,  можна було б зробити північного ведмедя, але він білий. А Пінгвінчики поєднали у собі два кольори дня і ночі – білий і чорний. Вони дуже милі птахи, люди будуть дивитися на них і отримувати радість.

   Поки я писала цю замітку, уявила собі глядачів, які прийдуть на ярмарку. Впевнена, вони обов’язково помітять серед всіх робіт, які принесуть учні з різних шкіл та ліцеїв, мого Пінгвінчика, бо він зачарований. Він приносить  щастя, мир і радість. Бажаю всім гарних Новорічних і Різдвяних свят!

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас