Відбулися підсумкові збори учнівської редколегії "Шкільна правда" з участю директора ліцею Володимира Пронюка. Завданням для всіх присутніх було оформити святкову кульку, тобто написати подяку 2021-ому рокові "2021-ий, дякую тобі за..." А коли кульки були готові, ми зробили короткий аналіз та підсумок роботи за 2021 рік. Радо ділилися досвідом та враженнями Ангеліна Вовк (головний редактор газети "Шкільна правда", Тетяна Павлюк (заступник головного редактора газети), Ілона Стецюк (староста гуртка журналістики). Приємно чути слово підтримки та подяки редколегії від директора ліцею. Це додає натхнення творчій команді.

 

2021-ий, дякую тобі за...

* 2021-ий, дякую тобі за спогади, емоції, чудових людей, за подорожі, за зміну себе та за все, що відбулося у моєму житті!

* Дякую тобі за те, що ми були здорові і ходили до школи. за те, що маємо нових друзів і за те, що в нас (у селі) не було війни.

* 2021-ий, дякую тобі за те, що ми здорові, що ми на очному навчанні. Я знаю цей рік був важким, але ми побороли труднощі. За те, що ми маємо чим зайнятися, нам цікаво і весело.

* 2021-й, дякую тобі за те, що ми знайшли нових друзів, за те, що повернули старих, за всі хороші моменти, за вільну Україну, за несподівні подарунки. Дякую!

* Дякую тобі, 2021-ий, зо друзів, веселе літо, за журналістику.

* 2021-ий, дякую тобі! За те, що я вступила в чудовий гурток журналістики, за нові знайомства.

* 2021-ий, дякую Тобі! За нові знайомства, подорожі, приємні несподіванки.

* 2021-ий, дякую тобі за те, що змогла займатися у гуртку, за чудово і корисно проведений час.

* Дякую тобі за: час, рідних і близьких мені людей, здоров’я та благополуччя, корисну працю, щирих друзів, цікаві події.

* 2021-ий рік! Я дяку тобі за чудову можливість розвиватися та займатися тим, що люблю. Цей рік подарував мені багато емоцій та почуттів. Я дякую за чудову команду журналістів і за те, що ми разом можемо підкорювати нові вершини. Дякую за те, що стала старостою гуртка, за чудових друзів, за здоров'я та все, що зі мною сталося. Цей рік був дуже повчальним та продуктивним. Я надіюся, що 2022 буде ще більш насиченим та продуктивним.

* Дякую тобі за те, що сталось у моєму житті. Були радісні і сумні моменти. Я дуже змінилася, почала займатися волейболом, виступала на сцені, стала старостою класу. 2021-ий, дякую тобі за все!

* Дякую тобі за чудові враження, хороших друзів, за командну роботу в гуртку журналістики, за підтримку та мотивацію Оксани Ярославівни.

* Дякую тобі за веселі історії, за те що Україна вистояла, за гарні емоції та гарні подарунки. Дякую тобі, 2021-ий роче!

Редколегія учнівської газети "Шкільна правда": Ангеліна Вовк, Тетяна Павлюк, Ілона Стецюк, Тетяна Турик, Тетяна Бойко, Аліна Павлюк, Адріана Старчук, Діана Кузенко, Олег Андріїв, Марія-Вікторія Андріїв, Юлія Мельниченко, Валерія Симоненко та директор ліцею Володимир Пронюк

Світлини Оксани Кузьми