До Міжнародного дня рідної мови гурток журналістики розробив ще декілька тематичних головоломок, над якими працювали Адріана Старчук, Діана Кузенко, Тетяна Кучар, Діана Лесюк з 6 класу, Ангеліна Кохман з 4 класу та керівник гуртка Оксана Кузьма.  У  сітки 10х10, 10х12, 21ч14, 19х14 сховані слова, які пов'язані  з конкретними темами: мова, школа, спорт, природа, одяг,  мистецтво, продукти. Для побудови головоломки використовували слова рідної мови у називному відмінку однини, власні імена не задіяні. Слова записані у різних напрямках ➡️⬅️⬆️⬇️. 

 

На світлинах: 1-2. Власні розробки головоломок "Мова" і "Школа". Головоломку "Мова" розміщено на сторінку "Шкільна правда" у соціальній мережі Фейсбук. Дивіться тут...

3-4. Головоломку "Школа" розгадують учні четвертого класу.  Інші тематичні головоломки гуртківці  розгадують зі своїми рідними вдома. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На світлинах: 5-7. Робота над головоломками: Андріана Старчук, Кузенко Діана, Тетяна Кучар, Діана Лесюк, Юлія Мельниченко (6 клас) та Ангеліна Кохман (4 клас).

 

 

 

 

 

 

 

 

Враження

 На заняттях гуртка журналістики ми грали гру "Розгадай головоломку". Нашим завданням було знайти 50 слів, котрі сховані у сітці . Одне із цих слів було чарівне. Ця гра була опублікована 7 лютого на сторінці "Шкільної правди" у Фейсбуці. У цій головоломці брали участь багато людей,  всі боролись за 1 та 2 місця. У мене дома бабуся та мама теж брали участь. Вони потратили багато часу, щоб знайти всі слова, але так і не знайшли. Я на занятті віднайшла багато слів, але з них тільки 26 слів були з списку сховані. На мою думку кожна людина може зробити таку гру. Над цим завданням ми працювали у п'ятницю. Кожен вибрав собі тему (методом жеребкування), мені випада тема "Одяг". Спершу ми підготовили список слів, які відносяться до даної теми. А потім заносили їх у різних напрямках у сітку. Чесно сказати, що легше розгадувати чи створювати головоломки, не можу сказати. Складне і дуже цікаве заняття.

Адріана СТАРЧУК, 6 клас

    На гуртку журналістики ми працювали з головоломками, спочатку розгадували, а потім вчилися ствоювати нові.  У головоломці "Знайди слова" в сітці було сховано 50  слів. Я давно не розгадувала таких головоломок. Знайшла 23 слова. Це було дуже гарним заняттям,  корисним для розвивання української мови. Мені було дуже цікаво розгадувати слова, були деякі слова, які я досі  не знала. 

Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 6 клас

22 лютого оголошено переможців гри "Розгадай головоломку.