Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 62

Сестра – найкраща подруга   

У мене є сестричка Богданка, їй 6 років. Вона вчиться в першому класі. Кожної перерви вона приходить до мого класу, щоб розказати як пройшов її урок. Я завжди вислуховую сестричку, бо знаю, що вона любить коли їй приділяють увагу. Богданка добре вчиться, любить ходити до школи, має багато друзів. Вдома ми разом сідаємо вчитися: я вчу свої уроки, які для неї дуже важкі, а вона завжди показує мені, яку вона вивчила нову букву, що написала з математики. Ми разом вивчаємо з англійської мови нові слова. Я читаю сестричці багато казок, деякі вона мені переказує. Її улюблене заняття — гратися іграшками, малювати, співати. Вона дуже непосидюча дівчинка і активна. Влітку ми з нею граємось надворі, катаємось на велосипеді, ходимо на дитячий майданчик. Коли ми залишаємось вдома самі, то часто любимо помріяти, що нас чекає у майбутньому, ким станемо коли виростемо.

 

    З Богданкою дуже цікаво проводити час. Я дуже рада, що маю молодшу сестричку про яку треба піклуватися. Не дивлячись на те, що вона буває неслухняною, нечемною, я все одно її люблю. Вірю в те, що ми завжди будемо найкращими подругами. Я вдячна Богу, що у мене є сестра Богданка.

Наталія БРУЦ, 7 клас

Мій брат найкращий в світі!

   У мене є найкращих братчик Сергійко.  Він має багато іграшок але колекціонує роботи, солдатики та тваринки. Сергійко іноді вередує але здебільшого це тоді коли він  чогось хоче. Коли я сумую, він мене підбадьорює, коли радію, він розділяє зі мною цю радість. Коли я йду до сестри на ночівлю, Сергійко може образитись що я його лишаю, буває  граюся з іншими дітьми, він тоді  дуже ревнує. Мій братчик, мабуть, як і  усі маленькі дітки смішно говорить. Зараз він мене кличе «Дянка», а коли хоче позлити називає «Дада», як тоді коли йому було всього два рочки.

   Сергійко ще маленький, але стоїть за мною горою, так як і я за ним. Я дуже рада, що маю такого брата як. Не віриться, що колись, чотири роки тому ,його ще не було. Сергійку, ти найкращий братчик в світі!!! Я тебе дуже сильно люблю і обнімаю.

Діана ЛЕСЮК, 6 клас