Шкільна правда

Газета — перша чернетка історії.

Пилип Грем

«Шкільна правда» - часопис Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради Івано-Франківської області. Газета започаткована у 2010 році.  Вона розповідає про шкільне життя: навчання, дозвілля, просвітницькі, спортивні та духовно-мистецькі заходи, змагання. Виходить в кольорі на двох сторінках А4.
 
 Газета вміщує цікаві новинки з життя односельчан, відомих українських та світових діячів, звістки про відкриття та дослідження а також гумор та учнівські смішинки. Учнівський часопис вміщує багато світлин, та різноманітних ілюстрацій, смайлів. До співпраці запрошуються талановиті люди Клубовецької ЗОШ. Створена спеціальна електронна адресу nasha_tvorchist@ukr.net, куди можна відправляти свої твори. Кращі з них публікуються у часописі. 
Пронюк Ірина
 
ТВОРЧИЙ КУТОК 
 
творчість
   У школі створений творчий куток, де розміщені газети, малюнки, творчі фантазії та фотовідбитки головних шкільних подій. 
    Попри те, що комп'ютер стрімко вривається в наше життя, ми повинні зберегти найдревніший унікальний спосіб передавання інформації методом розпису, малювання, документування подій та краси. Учні бережуть давню шкільну традицію дарування вчителях святкової вітальної стіннівки, Новорічно-різдвяної газети.
Відбуваються різноматні виставки учнівських творів, проводяться конкурси творчих робіт. Світ малюнку дуже цікавий. Кожен хто прийде до школи може помилуватися роботами учнів, вони вивішені у коридорі у творчому кутку. 
Досюк Вікторія