Сьогодні у ліцею відбулася зустріч юних журналістів. Ми переглянули сторінки вересневої газети "Шкільна правда" - це перший успіх нашої творчої команди у новому навчальному році. Кожен знайшов свої замітки, відгуки, світлини. Приємно бачити результат своєї роботи, це надихає. Відразу у нас виникла нова креативна ідея. Скоро свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисників України. Ми задумали зробити плакат з відкритими листами до захисників України. Працювали завзято і дружно, кожен зробив свій вклад до цього плакату. Листи написали скоро, ця тема є дуже актуальною у теперішній час. У своєму листі я подякувала ЗСУ за те, що вони оберігають нас від ворога, побажала їм сили і міцного здоров'я. Написала, що чекаємо перемоги і їхнього скорого повернення додому. Пізніше ми розмальовували плакат і приклеювали кожен свій лист. Сподіваюся, що побачивши наш плакат, кожен воїн посміхнеться, бо відчує наше тепло, любов та увагу.

   

   Зустріч редколегії була дуже цікавою і насиченою. Ми розгадували головоломку "Знайди слова". Цікаво те, що за відведені 10 хвилин ми знайшли по 37-38 слів, і то всі майже однакову кількість (усього в головоломці зашифровано 60 слів). А потім ми створювали тематичну головоломку до Дня Захисників України, склала список слів до даної теми. Першими словами були: перемога, мир, воля, незалежність, подвиг, героїзм, мужність, віра, слава.

   Наприкінці роботи ми приклеїли готовий плакат, підсумували роботу, склали план на жовтень, сфотографувалися, обійнялися, з'їли смачний цукерок і побігли фотографувати осінь. Чекаю наступної зустрічі журналістів, адже вони надихають нас творити щось нове.

 Діана КУЗЕНКО, 7 клас

Світлини Крустіни Толочної з 9 класу