Пронюк Галина
1 травня в сусідньому селі Вільшаниця відбувся грандіозний танцювальний фестиваль «Закохайся у Вільшаницю». Здавалося б, яке він має відношення до життя нашої школи, наших учнів. Виявляється, що має. Адже організатор фестивалю, вчитель Микола Володимирович Старчук, прищеплює любов до танцю не тільки вільшаницьким школярам, але й клубовецьким. А цього дня з його допомогою іскра любові до цього виду мистецтва запалала в серцях усіх глядачів, яких у Вільшаницькому будинку культури було дуже багато.
Свято вдалося на славу. Свою майстерність продемонстрували колективи із Клубівців, Вільшаниці, Нижнева, Івано-Франківська, Калуша. Танцюристи своєю щирістю, грацією, енергетикою заполонили всіх. Звеселили око і підібрані зі смаком костюми учасників.
   На сцені глядачі побачили різноманітні танці. Це і полька, і вальс, і танго, і джайв, і ча-ча-ча, і хіп-хоп, і тек-тонік, і танець живота, і фламенко, і…  Неможливо перелічити, бо репертуар був надзвичайно багатий. Не було ніякого вікового обмеження: учасниками були як діти, так і дорослі.
Перериви між танцями «заповнювали» не менш цікаві виступи, Так, глядачі побачили майстерність вільшаницьких дзюдоїстів, жонглювання гирями, трюки циркачів, послухали жарти та спів Івана Палагіцького.
Після свята залишилися приємні враження і думка про те, що наше село має розвиватися, а розвиватися є куди. Наочний приклад продемонстрували наші сусіди.
Фестиваль дійсно був феєричний, грандіозний. Зрозуміло, що за цим всім стоїть величезний труд. Велика подяка організаторам за такий культурний відпочинок.                          
         Галина ПРОНЮК, вчитель