Друк
Категорія: Гуртки
Перегляди: 2491
Сходження на Говерлу.
29 вересня восьмеро учнів 11 класу (Молощак Марійка, Івасюк Мар’яна, Атаманюк Іван, Дяченко Денис, Овчарчин Роман, Пронюк Степан, Хомут Володимир та Шевчук Степан) разом з класним керівником Сенко Людмилою Михайлівною здійснили сходження на найвищу вершину України - Говерлу.
 
Гора Говерла знаходиться в Карпатських горах на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей біля Ворохти та має висоту 2016км.
Саме сходження тривало більше ніж 2 години. В цей день була чудова погода, тому ми легко дібралися до вершини. Крім нашої групи на Говерлу йшли також інші туристи, переважно шкільного віку.
На самій вершині  ти справді відчуваєш себе щасливим громадянином великої держави -України. Ніякі фотографії не можуть передати незвичайність таких неймовірних краєвидів.
Не приховуємо, що кілька переходів було дійсно важкувато подолати, але все-таки, це ніщо, зважаючи на враження та емоції, які залишаться з нами назавжди.
Сходження на Говерлу - це ще один спосіб випробувати свої фізичні сили, тест на витривалість і загартованість. Кожен в житті повинен подолати «свою власну Говерлу» в прямому та переносному значенні.
Молощак Марія, учениця 11 класу.
P.S.
Хочемо подякувати Римчуку Василю Івановичу за прекрасно організовану поїздку.