Напередодні Дня Героїв, який щорічно в Україні відзначається 23 травня, у селі Клубівці Тисменицької громади відкрили анотаційну дошку Герою Ігорю Олійнику. Віддати шану полеглому захиснику України прийшли рідні та близькі, керівництво Тисменицької громади та старостинського округу, освітяни та мешканці села Клубівці. Після спільної молитви за душу полеглого чин освячення пам’ятної дошки здійснили парох села Клубівці о. Василь Пастух та о. Мирослав Пронюк. Пам'ять мужнього воїна вшанували хвилиною мовчання.

450 день війни      #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

 

 

 

 

 

 

 

 

441 день війни             #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

   10 травня у клубовецькому ліцею відбулася зустріч з старшиною Добровольчого Української Корпусу (ДУК) "Правий сектор" Білічаком Марком Петровичем. Ця коротка хвилююча зустріч запам'ятається усім на все життя. Марко Петрович привіз і урочисто вручив нашому ліцею прапор, підписаний захисниками України 67 Окремої механізованої бригади ДУК та 10 гірсько-штурмової бригади. Зараз усі ці захисники боронять Україну в Бахмуті.

440 день війни     #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми - незламні! Ми хочемо жити у своїй Україні - у квітучій європейській державі.  

430 день війни            #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

   430 день повномасштабної російсько-української війни. Ми - діти війни. У наших долях назавжди вписана ця страшна правда: рашисти вдерлися у нашу Батьківщину, принесли стільки горя і болю, що розказати страшно. Але ми мусимо це все пам'ятати і передати своїм дітям і онукам. Бо на захист нашої України стали найкращі воїни-герої. Ми розкажемо, як ми молилися за них, переживали, писали листи, малювали малюночки, складали у посилку цукерки та розмальовували картонні ящики синьо-жовтими сердечками.

   Ми не хочемо війни. Ми нікому не завдавали горя, не нападали ні на кого. І ми не хочемо, щоб чобіт ворога топтав нашу милу і квітучу землю. Це земля наших батьків, дідів і прадідів, ми тут сіяли хліб і вирощували плоди, вчилися, росли, будували хати, садили дерева, гралися, співали пісні. Ми любимо свою землю, свою дорогу Україну. Геть, нечиста сило, звідси, щезни навіки з нашої землі.

428 день війни            #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

   Уже рік і два місяці триває повномасштабна російсько-українська війна. Багато мешканців села Клубівці та вихідців із нашого села захищає Україну. Багато з них зараз у найважчих точках. Щоб підтримати наших захисників і сказати найголовніші слова, що пам’ятаємо про них, дякуємо їм, молимося за них, переживаємо і чекаємо, ми записали відеоролик біля нашого ліцейного стенду, на якому ми зібрали всі фотографії наших клубовецьких героїв. Біля цього стенду завжди збираються учні, розглядають фотографії, бо там їхні батьки, родичі, найдорожчі люди. Ми вивчили вірші, одягнули вишиванки і записали наше відеозвертання, яке завершили піснею-молитвою за Україну. На відео ми тримали прапори України – все це для підтримки наших захисників України.

#do_peremogu                 #krok_do_peremogu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Пахуча паска і смачна ковбаса, дитячі малюнки і цукерки, окопні свічки та інші смачні гостинці – для найдорожчих наших захисників.

#do_peremogu                    НАШІ МАЛЮНКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

 Коли ми малюємо для захисників України, то завжди уявляємо собі, як український воїн буде тримати у руках наш малюнок. Ця уява у кожного з нас була різною до вчорашнього дня. Ми пакували посилочку і зверху клали малюнки, або листи з цукерками і відправляли на фронт.

  Ми маємо своїх захисників, найкращих і найсильніших. Нам є ким пишатися. Та надзвичайно важливо, щоб захисники пишалися нами – тими, хто в тилу, хто чекає, підтримує і допомагає своїй Армії. А для цього потрібно щодня боротися за Україну кожен на своєму місці. Ми, діти, можемо зробити дуже багато - словом, малюнком, вчинком. Малюємо залюбки, свої малюнки скануємо і пересилаємо через месенджер нашим захисникам. Дуже радіємо, коли бачимо кулачок-вподобайку, це означає, що наші земляки-захисники і вчитель Юрій Юрійович побачили наші листи чи малюнки. А коли отримаємо повідомлення - то вже справжнє свято.

Учнівська благодійна акція "Збір продуктів та необхідних речей для захисників України"

Звіт за період від 12 лютого по 17 березня 2023 року

 Благодійні акції допомоги нашій армії у Клубовецькому ліцею тривають з 2014 року. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у лютому 2022 року акція переросла в постійний збір продуктів та необхідного для армії. За останній період з 12 лютого по 17 березня 2023 року ми зібрали продукти та засоби гігієни і відправили на фронт шість посилок (у кожній посилці від двох до восьми картонних ящиків), надали разову допомогу (два пакети продуктів та набір засобів гігнієни)  одному військовослужбовцю.  У всіх класах проведена акція "У слоїк для ЗСУ".

   #sloik_peremogy

Якщо побачите ось такий зелений соїк, знайте, це ми, учні Клубовецького ліцею, збираємо кошти для ЗСУ. У кожному класі проведена благодійна акція "У слоїк для ЗСУ". Зібрані кошти переслані на допомогу ЗСУ, або на придбання тепловізора. Чеки приклеєні на спеціальний стенд “Для ЗСУ”. Акція триває від початку навчального року, у той період, коли вчимося стаціонарно. 

Вже зібрано 19 352 грн. 70 коп. Акія триває!!!  Якщо завітаєте у Клубовецький ліцей, поповніть гривнею-дві наш слоїк. Лише гуртом поборемо ворога.

Акція "Солодкий пакуночок для захисників України" від "Шкільної правди"

Захисники України - це герої нашого часу. Вони ризикують своїм життям, щоб забезпечити безпеку та мирне життя для нашої країни та людей. Українські воїни демонструють велику мужність, відвагу, відданість та патріотизм.

  Ми з командою журналістів, редколегії учнівської газети "Шкільна правда", вирішили трошки порадувати наших воїнів, та зробили їм подаруночки. Юні журналісти написали листи-побажання та подяки для захисників України, намалювали патріотичні малюнки і додали до них солодощі. Так кожен учасник акції сформував свій пакуночок для захисника. Тисменицька міська рада організовує волонтерську поїздку  на фронт, то ж свої пакуночки ми вже передаємо на фронт.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

356 день війни                                    #krok_do_peremogu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Наш крок до перемоги - це допомога рідній Армії, рідним ЗСУ.  На святого Валентина 14 лютого ми організували у ліцею збір продуктів, необхідних речей (миючі засоби, засоби гігєни, ліки) для наших захисників. Акцію підтримало багато учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Сьогодні свято Валентина, яке дуже люблять школярі та молодь. Цього року Валентинове свято у ліцею запалахкотіло кольорами, які живуть у наших серцях - кольорами незламності та найвищого вияву любові до Батьківщини, родини, мови, до всього нашого українського. Ці кольори такі сильні й рідні, і валентинки у синьо-жовтій гамі дуже гарні і світлі. Ми їх передаємо на фронт нашим захисникам, відважним котикам ЗСУ, яких любимо і дуже дякуємо їм. Ми намалювали котиків і помістили їх у  повітряні кулі. Нехай кожному захиснику України вони привезуть наше ЛЮБЛЮ.

    Дякую захисникам України    #pyshaemosya_geroyamy

   Я дякую Захисникам України, які захищають нас та відвойовують наші землі. 24 лютого 2022 року о четвертій годині ранку почалася повномасштабна війна росії проти Україні. Багатьом важко було в це повірити. Це найстрашніший день у моєму житті, я почула слово "війна". Відтоді все змінилося у моєму житті. Я дуже переживаю за долю України, моєї родини, мого села. Тоді 24 лютого наша Армія вступила в нерівний бій з ворогом. Наші воїни тримаються мужньо, героїчно борються, захищають нас. Скоро рік, відколи почалася ця страшна війна. Недавно був Святий Вечір, це час коли вся українська родина збирається разом і святкує Різдво Христове. Наші воїни святкували Різдво в окопах, де темно і холодно, звичайно, вони сумували за своїми рідними, але мусять боронити нас, нашу Україну, за нашу мову і віру. Багато хто святкував це Різдво без тата, у тій родині і хаті було сумно і важко.

350 день війни                                                      #pyshaemosya_geroyamy

Низький уклін та мільйони добрих слів вам, дорогі захисники України

   24 лютого - день, коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії в Україну. Цей день назавжди змінив все і всіх. Війна - найстрашніше слово і найстрашніша правда, війна -  це смерть і знищення всього живого на землі. Тоді 24 лютого всі люди були в паніці, тікали за кордон, щоб залишитись живими. Страх, нерозуміння ситуації, розпач. Люди не знали, що їм робити далі, як діяти. Були масові ракетні обстріли всіх міст нашої України, окупація міст, страшні нечувані злочини російської армії. Нам і до сьогоднішнього дня страшно. Невідомо, що нас буде чекати завтра, як складеться життя. Але ми маємо свою Армію, ЗСУ, якій довіряємо і дякуємо за кожний день нашого життя. Відважні наші воїни боряться за нашу державу, за нашу долю. Ми вклоняємося їм низько, підтримуємо їх своїми молитвами, малюнками, пожертвами та продуктами. За кожен прожитий день від початку повномаштабної війни дякуємо вам.

#pyshaemosya_geroyamy

  Дякуємо захисникам України! Дякуємо ЗСУ!  Ми пишаємося вами! Молимося і чекаємо! Україна переможе! Це ті найголовніші слова слова, які ми хочемо сказати кожному захиснику і захисниці України. Наші малюнки - це наші ластівки, які засобами інтернет-ресурсів мають долетіти до наших воїнів та їх родин. 

   #do_peremogu

Продовжуємо збір продуктів та необхідних речей для наших захисників. 

Перелік необхідного:

- продукти довгого терміну зберігання:

консерви, тушонки, крупи, макаронні вироби, чай, кава, цукор, солодощі, згущене молоко, сушка (бублики, сухарі) тощо.

- миючі засоби;

- теплі шкарпетки;

- ліки;

- матеріальні пожертви на придбання твердого сиру, сала, копчених виробів у вакуумній упаковці та оплати за відправлення посилок. 

 Просимо мешканців села долучатися до нашої учнівської акції. Приносити в Клубовецький ліцей. Можна також передати через магазин "Клубівчанка". Разом до перемоги!

P.S. Матеріали  для виготовлення окопних свічок  (металеві банки різного розміру (від горошку, кукурудзи, згущонки, дитячого харчування) а також, віск, парафін, недопалки свічок) приносити в медпункт (ФАП) у робочі дні до обіду. 

#klubovezky_kushc

    Цього дня, 20 січня 1945 року силами оперативної групи НКВС 2 комендатури 27 прикордонного загону під командою Яценка–Сергеєва у Клубовецькому лісі (ур. Вербовий Провал) була викрита, взята у кільце і розбита криївка Клубовецького куща, у полон потрапили 8 вояків Куща: Микола Баб’як «Карий», Йосип Бойко «Вовк», Микола Ручкан «Бурлака», Олекса Старчук «Чумак», Дмитро Федорак «Беркут», Михайло Івасюк «Рен», станичний с. Клубівці Василь Ковальчук «Ворон» та провідник Куща Іван Івасюк «Нестор». Загинув вартовий Василь Молощак «Крук», другий вартовий Іван Шіляк «Дуб» зумів утекти.

312 день війни

З москалями нема спільної мови. Самостійну державу може здобути собі український народ тільки власною боротьбою і трудом. С. Бандера

1 січня 114 років від дня народження ідеолога українського націоналізму, провідника української нації Степана Бандери.

Степан Бандера народився 1 січня 1909 року у Старому Угринові на Івано-Франківщині. Він був одним із ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху ХХ століття, а після розколу ОУН – голова Проводу ОУН-Б. Разом зі Степаном Стецьком він став автором Акту відновлення Української держави 1941 року. Того ж року його арештували у Берліні, а згодом відправили до концтабору. У 1959 року його вбили за наказом КДБ у Мюнхені. Навіть через 100 років росія досі боїться Бандери, якого через страх ліквідувала понад 60 років тому.
«Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.», казав Бандера.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ДЯКУЄМО ТОБІ, ДРУЖЕ! НЕ ЗАБУДЕМО НІКОЛИ!

СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ!

   Мати такого ДРУГА - велика честь. Дружба - то дар Божий. Дружба - то назавжди. Будь нашим Ангелом-Охоронцем, Друже!

   05 грудня 2022 року захищаючи Україну від російських окупантів героїчно загинув у Донецькій області Бахмутський напрямок село Яковлівка (біля Соледар) наш друг, захисник України Дмитро Євдокімов (24 бригада). Дуже важко прийняти цю правду.

   Прощання з воїном Дмитром Євдокімовим та чин похорону відбудеться 13 грудня о 12.00 у рідному селі Братківці, вулиця Новий світ, 25.

Вічна пам'ять Герою. Не забудемо!  

 

Спортивно-патріотичні змагання "Козацькі забави"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#do_peremogu

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

   Дорогі захисники України, ми вітаємо вас з Днем Збройних Сил України. Наші привітання у наших листах! Ми дякуємо вам за наш захист, за все що маємо. Ми дуже пишаємося вами, молимося за вас, переживаємо за вас, чекаємо вас і допомагаємо чим можемо. Ми дуже хочемо перемоги. Хай Бог береже вас. Пам'ятайте, ми любимо вас!  Ви - найкращі! Найсильніші! Найдобріші!

Слава ЗСУ!

Слава захисникам України!

#do_peremogu

 Зелений воєнний слоїк, розмальований чи обклеєний дитячими малюнками чи візерунками, крокує з класу в клас. Збираємо в слоїк для ЗСУ. Просто і прозоро. Самі наповнюємо слоїк, самі відкриваємо, самі рахуємо зібрані кошти і відправляємо через банк на відомий рахунок ЗСУ. Чек приклеюємо на плакат. Такий наш алгоритм дій. Це наша боротьба. Головне діяти. Є багато варіантів допомогти нашій Армії, ми обрали собі слоїк добра. Сьомий клас зібрав і передав слоїк п'ятому, п'ятий - одинадцятому, потім четвертому, далі третьому, десятому... Збираємо для рідних ЗСУ, для нашої перемоги.

#do_peremogu

 

 

 

  

 

 

 

 

 

У Клубовецькому ліцею триває учнівська благодійна акція "Збір продуктів для захисників України".

  

   21 жовтня 2022 року у селі Клубівці відбулася дуже важлива подія. У Клубовецькому лісі на місці криївки УПА в урочищі Вербовий провал освячено пам’ятний хрест та меморіальну плиту полеглим клубовецьким воякам. У цей день ми вкотре переконалися, що українці – незламний народ,  готовий покласти все на чашу життя заради свободи. Наш парох отець-декан Петро Скрипник освятив встановлений хрест та плиту, на якій викарбовані імена вояків Клубовецького куща, після освяти відправив панахиду за всіх полеглих борців за Україну. Староста села Богдан Рекетчук назвав імена активістів, які склали пожертви та виготовили пам'ятні знаки, інформаційні стенди, подякував їм і підкреслив, що їхній вчинок - приклад для інших, як треба любити своє село, історію, шанувати своїх героїв.

   Чотирнадцятого жовтня ми святкуємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також державне свято День Захисників України та День Козацтва. Тому у цей день після Святої Літургії відбулось відкриття меморіальної дошки полеглому в теперішній війні росії проти України Герою Івану Касюку. Її встановили на стіні ліцею, де навчався захисник. Віддати шану воїну прийшли родичі, близькі, друзі, вчителі, односельчани захисника та представники влади. Зняти полотно з меморіальної дошки і розпочати відкриття доручили матері воїна Ганні Касюк. Ведучою заходу була вчителька української мови і літератури Надія Богданівна Самборська, чоловік якої теж захищає Україну на війні. Слово до громади мав заступник міського голови Андрій Рев'юк.

   14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані  і виникали послідовно.

Щорічно 14 жовтня настає важливе християнське свято – Покров Пресвятої Богородиці. Цього дня християни згадують чудо, здійснене Богоматір’ю, яке свідчить про її заступництво всіх людей на Землі. Покрова є особливим святом для України, адже це свято тісно пов'язане з нашею історією.

   Літературно-музична композиція "Вклонися пам'яті, Людино!" Дивіться тут...

   14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та дуже молоде свято - День захисника України.

   Ми щасливі, що народилися й живемо в Україні. Хоч зараз важкий і не спокійний час, але вже не раз доведено, що наша дружня сім'я - український народ, здолає всі перешкоди.

   Це свято - християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З 2014 року, саме на Покрову Пресвятої Богородиці, Петро Порошенко встановив щорічно відзначати - День захисника України.