14 березня - День українського добровольця. Свято встановлене 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. У цей день ми згадуємо події Майдану та початку війни з московськими окупантами. Добровольці першими стали на захист гідності, незалежності та цілісності України.

Вітаємо зі святом усіх, хто свідомо, за покликом власного серця, став на захист своєї Батьківщини! Передаємо вітання другові школи, українському добровольцю Дмитру Євдокимову. Вчимося у нього любові до Батьківщини, героїзму та відваги. Тричі слава вам!

 

 

– Дмитро, яка твоя нова військова професія?

– ЗКБМНО-БМП-2.

– За шість років війни ти вже всього навчився, все знаєш. Що тебе ще вчать?

– Насправді, військова наука неосяжна, все життя можна вчитися і цього замало буде. А взагалі, ми зараз проходимо бойове злагодження. Це стандартна процедура для всіх бригад перед виїздом. Вже пройшли бойове злагодження відділень, взводів, рот і батальйону. Залишився фінальний етап - бригадне злагодження. Це дуже складна процедура, адже яких відчайдушних і професійних солдатських одиниць ми не мали, без взаємодії кожен з них неефективний в стратегічному плані. Сміливий і навчений солдат може виграти якусь окрему сутичку, но не велику лінію фронту. Для цього потрібна взаємодія всіх підрозділів, відділення, взвод, рота, батальйон, бригада, повинні бути одним цілим організмом, і починаючи з відділення, а далі взвод і т.д. - все складніше і складніше взаємодіяти одним цілим, повинна бути взаємодія і синхронне виконання задачі. Це коли сотні одиниць техніки повинні одним фронтом наступати, а в кожній техніці є екіпаж і піхота які мають свої завдання, і потрібно так зробити щоб один одного не перестріляли. Це дуже затратне і складне завдання, де нам потрібно ще працювати і працювати. Вчать наші. Іноземці вчать тільки по своїм програмам, і це спеціально виділяться підрозділи для таких навчань. А зараз в нас стандартне внутрішнє бригадне злагодження, яке проходить перед виїздом для виконання бойових завдань.

З спілкування з Дмитром Євдокимовим

Читайте попередні інтерв'ю з другом Дмитром Євдокимовим

Щоб не гинули солдати, війну потрібно виграти. Читайте тут...

Моя найяскравіша подія ще попереду. Читайте тут...

Історія має властивість повторюватися для тих, хто її не пам'ятає...Читайте тут...

Дякуємо тобі, український солдате! Читайте тут...

Війна, як тривала, так і надалі триває. Читайте далі...

Не забуваймо, що війна триває. Читайте далі...

14 березня - День українського добровольця. Читайте далі...

З фронту на Міжнародні навчання. Читайте далі...

Наш друг - десантник. Читайте далі...

Скажи чесно, на війні страшно? Читайте далі...

Привіт, Дмитро! Читайте далі...

Велике спасибі вчителям, які виховують таких учнів. Читайте далі...

Дитячі послання захиснику. Читайте далі...

Війна не щадить нікого. Читайте далі...

Справжній друг. Читайте далі... 

Наш друг Дмитро Євдокимов - захисник України, ангел-охоронець. Читайте далі... 

Листи, листівки, привітання для друга-захисника. Читайте далі...

Календар для нашого захисника. Читайте далі...

Мені випала велика честь бути захисником України. Читайте далі...

Почесний гість школи. Читайте далі...

Зустріч школярів із захисником України. Читайте далі...