У світлий празник Воскресіння Христового ми всією школою вітаємо захисників України, які тримають наше небо. Ми всі вдома, а вони, незважаючи на пандемію коронавірусу, захищають Україну від найстрашнішого вірусу - російської навали. Дорогі захисники, ми дякуємо Вам. Ви для нас - Ангели добра і Світла, великі Герої і безстрашні воїни.

   З словами особливої уваги і любові звертаємося до друга школи, який зараз на передовій, Дмитра Євдокимова: "Дмитро, ми чекаємо тебе! Ти обіцяв приїхати до нашої школи! А воїни обіцянки дотримуються! До зустрічі! Хай Бог береже тебе! Ти маєш бути щасливим! Ці писанки для тебе і твоїх побратимів! з світлим святом Великодня! Ми бажаємо вам добра! Христос Воскрес!"

   Всі писанки учнів можна переглянути у фільмі "Наші писанки захисникам України".

 

    Творчі роботи вихованців гуртку “Натхнення” виконані у техніці квілінг. Композиція називається “Листівка для захисника”, центральною фігурою її є писанка. Це складна двостороння композиція, в якій використовуються всі елементи техніки квілінгу., домінують патріотичні синьо-жовті тони. Усі вихованці старанно виконали завдання. В дарунок захисникам змонтовано фільм з дитячими роботами і під’єднано улюблену дитячу пісню “А ми бажаєм вам добра”.