Друк
Категорія: Патріотичне виховання
Перегляди: 367

   Два місяці з 08 жовтня по 07 грудня 2020 року у нашій школі тривала благодійна акція «Зроби добро», ініціатором якої був 11 клас. Ми збирали продукти для воїнів захисників України. За цей період нам вдалося зібрати і відправити три посилки з продуктами на передову (у Донецьку область), дві посилки в Яворів, де зараз базується військова частина, дві посилки передали в реабілітаційний центр для воїнів АТО у селі Клубівці. Посилки за межі села відправляли Новою поштою. Про доставку посилок інформували та викладали фотографії на сторінці "Шкільна правда" та шкільному сайті. Добро робили спільно. Спершу Євген Пронюк зробив оголошення та розвісив у кожному класі. В оголошенні було вказано перелік продуктів, які приносити, а внизу оголошення напис-мотивація: "Це наш вклад у перемогу!" Ящики для збору продуктів зберігалися в 11 класу. Кожного благодійника фотографували, за це відповідали  Михайло Турик та Андрій Гудзовський.

 

    Крім продуктових пакуночків учні приносили листи та малюнки.  Повідомляємо, що всі листи учнів третього, п'ятого класів та малюнки четвертого класу відправлено захисникам України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    Висловлюємо щиру подяку всім учасникам благодійної акції та батькам за підтримку та розуміння важливої справи. Ми спільно зробили велику справу, від якої радісно і приємно на серці.

Учні 11 класу