23 травня - День Героїв України

  День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

 

   Кожен, хто став на захист рідної Батьківщини у важкий доленосний час, без перебільшення - герой! Стати героєм нелегко. Тут потрібна велика відвага, рішучість, сила волі, добрий вишкіл і велика жертовність. Не всім це під силу. Але вони є! На них ми рівняємося, про них бережемо пам'ять, вивчаємо в історії, захоплюємося ними. Їм присвячують книги, кладуть пам'ятники та обеліски, їхніми іменами називають вулиці, школи. 

   Наша земля виплекала багатьох героїв. Упродовж всієї історії герої вписали золоті сторінки нев'янучої слави. Наша школи вже сім років тримає міцний контакт, переписку та спілкування з героєм сучасної російсько-української війни, захисником України Дмитром Євдокимовим. 

   23 травня в День Героїв України відбулася зустріч з воїном та похід до Клубовецької криївки.

Світлини Оксани Кузьми