У Клубовецькому ліцеї стартувала учнівська благодійна акція "Збір продуктів для захисників України", яка розпочалася з 20 вересня, а завершиться 14 жовтня, у велике християнське свято Покрови Божої Матері. В цей день відзначають річницю створення УПА та  День захисника України. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Школярі приносять благодійні пакуночки з продуктами, в яких: макаронні вироби, крупи, домашня консервація, овочі, чай, солодощі. Такі акції проводяться у школі щорічно (2-3 рази на рік), відколи розпочалася війна. Зібрані продукти передаються волонтерам, або в реабілітаційний центр для воїнів АТО. Інформацію та світлини про проведені акції учні розміщують в учнівській газеті "Шкільна правда" та на сайті ліцею.

 

   В Україні йде війна з російським агресором. Наше небо бережуть захисники України. Вони роблять для всієї України велику безцінну справу. Ми теж можемо щось для них зробити. У цьому маленькому продуктовому пакуночку - велика подяка і підтримка для захисників України. А ще – це наш вклад у перемогу!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Людмили Михайлівни Сенко, Світлани Ярославівни Бруц

   Юні благодійники: Богдан Гнесь з 1 класу, Давид Малявчик, Сергій Козак з 4 класу, Святослав Палагіцький, Богдан Павлюк з 3 класу, Андріана Старчук, Аліна Павлюк, Вікторія Острижнюк, Богдан Проценко з 6 класу.