#muzvamu

 

 

 

 

 

 

 

 

   09 жовтня о 13:51 ми отримали звістку з фронту від захисника України, друга нашого ліцею  Дмитра Євдокимова, що наші листи і посилки дійшли на фронт! Їх радо зустріли фронтові котики і гарно позували для фотографій.

 

   З 20 вересня по 14 жовтня у нашому ліцеї триває учнівська благодійна акція "Ми з вами!" - збір продуктів для воїнів захисників України. Відповідальні за проведення акції учні 8 класу.

   У вівторок 05 жовтня було відправлено на фронт дві посилки з продуктами, які зібрали учні ліцею. Четвертокласники на уроці трудового навчання виготовили листівки для захисників України і запакували в посилки. Потім всі з нетерпінням чекали, щоб посилки благополучно дійшли на фронт. Дуже хотілося зробити подарунок для захисників напередодні Дня захисника України, який святкуємо 14 жовтня на Покрову. Ми хотіли, щоб захисники відчули, що ми переживаємо за них і дуже дякуємо за чисте небо над головою, за можливість вчитися в школі, мати щасливе дитинство.

   Хочемо сказати, що учні активно підтримали акцію, щодня хтось приносив продуктові пакуночки, а також солодощі. Бо солодощів наші воїни точно не мають там на війні.

   Нам приємно, що ми це зуміли! Це наш вклад у боротьбу за цілісність і незалежність України. Це наша подяка захисникам України.

Марія-Вікторія, Олег, Крістіна, 8 клас