14 жовтня - День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та Захисника України. У переддень свята, 13 жовтня, в спортивній залі нашого ліцею відбулося спортивно-розважальне свято «Козацькі забави»,  мета якого-це виховання учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання в дітей інтересу  до історії козацтва а також формування  високих морально-психологічних якостей - рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості.

 

   У «Козацьких забавах» брали участь дві команди «Соколи» (учні 9 класу) та «Джура» (учні 10, 11 класів). Учасники змагались у трьох етапах.

        Перший етап:

1) Захист фортеці;

2) Сильна рука;

3) Перетягування канату;

4) Стрибки в мішку;

 

        Другий етап:

1) Передача листа;

2) Хто швидше вип’є квас;

3) Хто швидше з’їсть яблуко;

4) Хто швидше з’їсть цукерку;

5) Хто швидше носить воду;

 Третій етап:

1) Конкурс «Загадка»;

2) Конкурс ВІДУН;

3) Перетягування мотузкою;

4) Віджимання хлопці;

5) Присідання дівчата. 

   Між етапами, щоб журі могли підрахувати набрані бали, звучали пісні у виконанні Ірини Лялик (9 клас) та Яни Шелемей (9 клас). 

   Дух змагання та дружби, бажання ставати кращими, сильнішими об'єднували учасників.  У  підсумку змагань перемогу наполегливо здобула команда «Джура». Переможцям та учасникам змагань було вручено подяки та солодощі.

  Велика подяка організаторам чудового заходу. Це  вчителю історії та захисту Вітчизни Володимиру Федоровичу Сидорику,  педагогу організатору Олесі Романівні Марцінко а також Роману Петровичу Середюку за музичний супровід та світлини. Дякуємо учениці 8 класу Дарині Шкробач та учениці 10 класу Павлюк Тетяні за виготовлення стінгазети. Чудове відео про свято змонтувала учениця 8 класу Марійка Андріїв. Дивіться тут...

   Впевнена, що свято запам’ятається надовго. Всі отримали  безліч позитивних вражень!

Людмила Михайлівна СЕНКО,

заступник директора ліцею з виховної роботи

Світлини Романа СЕРЕДЮКА