Друк
Категорія: Патріотичне виховання
Перегляди: 100

10 день війни

 Дорогі захисники України!

Кожен з нас хоче сказати вам найголовніші слова: - Дякуємо Вам! Пишаємося Вами! Довіряємо Вам! Молимося за Вас! Дай Боже, перемогу нам! Хочемо, щоб Ви усі живі і здорові повернулися додому. Ми чекаємо Вас!  Слава Україні!

Діана Кузенко (6 клас): Щиро дякую нашим героям, за те що оберігають нас і боряться за мир в Україні! Я вірю, ви переможете! Хай Господь Бог вас оберігає! З вами всі українці, які щиро моляться за вас наших героїв! Слава героям України!

Ілона Бабяк (4 клас): Щиро Дякую вам, наші герої, наші захисники, наше майбутнє. Ми схиляємо голови перед Богом і молимося за вас і нашу Україну. Нехай Господь дає вам сили і мужність не покидає вас. Слава Героям України! Слава Україні!

 

Андріана Старчук (6 клас): Дякуємо Вам зате, що Ви вирішили піти на війну захищати нас, це дуже відповідально! Дякуємо Богу, за те що Ви є!

Листи для захисників читайте на стрінці "Шкільна правда" у Фейсбуці.

Хроніка війни. 05 березня - десятий день війни. Жах з неба і землі.  Росія бомбить житлові квартали Чернігів величезними некерованими бомбами ФАБ-500. Збройні сили Російської Федерації здійснили ракетний обстріл в районі Повітрофлотського мосту в столиці, поруч з територією найбільшої в Україні дитячої лікарні Охматдит. Пошкоджено дев"ятий поверх центрального корпусу лікарні. У Лисичанську російські війська обстріляли Луганську обласну дитячу клінічну лікарню. На Сумщині окупаційні війська грабують, мародерять і навіть розстрілюють авітвки українських мирних людей на трасі Київ–Суми.

   Військові України продовжують вести важкі бої на підступах до багатьох міст. У більшості випадків російські військові зазнали серйозних втрат, намагаючись прориватися до Харкова, Маріуполя, Херсону, Чернігова, Києва. «Українці на своїй землі і нікому її не віддадуть», – заявив президент Володимир Зеленський. І ми так кажемо! Слава Україні! Героям слава!