Захищаючи Україну загинув український воїн Касюк Іван

   Своє життя за Україну віддав мешканець села Клубівці Касюк Іван, 1984 року народження. Загинув 07 липня 2022 року внаслідок артилерійського та танкового обстрілів противником позицій спостережних постів та ротного опорного пункту поблизу села Івано-Дар’ївка Донецької області. 

13 липня село Клубівці попрощалося з захисником України і провело його від рідної домівки у останню дорогу.  На похорон приїхали керівники Тисменицької міської ради, військовослужбовці, друзі, рідні. Полеглий захисник України Касюк Іван Федорович похоронений на сільському кладовищі. Вічна слава Герою. Вічна подяка. І глибокий сум...

 

   Сумна подія сколихнула село. Плакало небо. Дощ і вітер не вщухали. Односельчани на колінах зустрічали Івана, сина клубовецької землі з родини Старчуків та Касюків. Коротке, як спалах життя, коротка життєва біографія. Все лише починалося у його житті, вчився, здобув професію водія, працював, будував житло, будував плани, як кожен із нас. Та ворог обірвав юне життя. Той самий ворог, москаль, котрий вислав у Сибір та обірвав життя його діда. У глибокій пошані та смутку проводжало село у вічну домівку Івана Касюка. Молитва і Вічна Пам'ять схилилися над домовиною Героя, прикритою рідним прапором України. Постріли та прощальні звуки оркестру завершили прощання. А біль залишилася назавжди. Біль матері, яка втратила на війні з Росією єдиного сина. 

  З 12 по 14 липня у Тисменицькій громаді оголошено дні жалоби, щоб вшанувати пам'ять захисника України Касюка Івана Федоровича.

Співчуття родині, мамі Ганні мешканці села, знайомі та друзі висловили на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Дивіться тут... 

Віддав життя за Україну. Читайте тут...

Клубівці прощаються з Героєм. Читайте тут...

Прощання з полеглим Героєм Іваном Касюком. Читайте тут...