14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва та дуже молоде свято - День захисника України.

   Ми щасливі, що народилися й живемо в Україні. Хоч зараз важкий і не спокійний час, але вже не раз доведено, що наша дружня сім'я - український народ, здолає всі перешкоди.

   Це свято - християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З 2014 року, саме на Покрову Пресвятої Богородиці, Петро Порошенко встановив щорічно відзначати - День захисника України.

 

   Багато років минуло від проголошення Незалежності України. Зараз українці знову опинились під загрозою знищення нашої держави.  Наша армія і народ мужніє, вдосконалюється і йде до перемоги.

   Слова "Слава Україні - Героям слава" перестали бути просто вітанням, це вже віддання шани нашим захисникам, які пожертвували своїм життям, заради майбутнього України.  Подвиги наших захисників - це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному світі.

   Триває важка боротьба, яка щодня забирає когось з наших воїнів, які є чиїмись дітьми, братами, друзями.  Зараз на фронті багато воїнів з нашого села, які захищають нас з вами, щоб ми могли спокійно жити,  там наш друг Дмитро Євдокімов, який бере участь у бойових діях з 2014 року. Дякуємо вам усім, адже те що ви робите, це дуже великий подвиг!

   Щиро вітаємо наших захисників з сьогоднішнім святом. Бажаємо незламності, сили, мужності та віри в перемогу. Молимося за вас, та чекаємо в дома.

Тетяна ПАВЛЮК, 11 клас

НАШІ ЗАХИСНИКИ

Мешканці села Клубівці та родом з Клубовець

Андріїв Богдан, Бойко Андрій, Бойко Василь, Досюк Василь, Драбик Ігор, Євдокімов Дмитро, Івасюк Ярослав, Карпів Андрій, Попадюк Богдан, Овчарчин Роман, Олійник Ігор, Турик Роман, Федорчук Тарас, Федорчук Сергій, Шкробач Михайло, Єремягін Олександр, Андрухович Михайло, Омельченко Іван, Зінько Роман, Гладуник Богдан, Галайчук Сергій, Маланчій Богдан, Гайченя Михайло, Марцінко Петро, Матвій Михайло, Михайлишин Дмитро, Федорак (Карпів) В'ячеслав, Марцінко Богдан, Самборський Володимир, Палагіцький Іван, Бойко Василь, Бойко Олександр, Бойко Євген, Козак Василь, Козак Роман, Старчук Юрій, Побуда Любомир, Ткачук Іван, Касюк ІванВінтоняк Василь, Нищук Євген, Вчитель Купчак Юрій, Чарнецький Ігор,  всі побратими та волонтери.

Маємо в архіві декілька фото наших захисників, які нам вдалося знайти у Фейсбуці.