Чотирнадцятого жовтня ми святкуємо свято Покрови Пресвятої Богородиці, а також державне свято День Захисників України та День Козацтва. Тому у цей день після Святої Літургії відбулось відкриття меморіальної дошки полеглому в теперішній війні росії проти України Герою Івану Касюку. Її встановили на стіні ліцею, де навчався захисник. Віддати шану воїну прийшли родичі, близькі, друзі, вчителі, односельчани захисника та представники влади. Зняти полотно з меморіальної дошки і розпочати відкриття доручили матері воїна Ганні Касюк. Ведучою заходу була вчителька української мови і літератури Надія Богданівна Самборська, чоловік якої теж захищає Україну на війні. Слово до громади мав заступник міського голови Андрій Рев'юк.

 

    Опісля біля ліцею відбулась панахида за полеглим воїном та за усіма захисниками та захисницями, які віддали своє життя за наше майбутнє. Після спільної молитви, о. Петро Скрипник освятив пам'ятну дошку. Хвилиною мовчання ми вшанували пам'ять про загиблих Героїв, які боролись за свободу і незалежність України. Красиву, зворушливу пісню виконала Марцінко Оксана (9 клас). Біля пам'ятної дошки поставили квіти та калину. Урочистий гімн України завершив коротке віче.

Наталія БРУЦ, 8 клас

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Коротка біографія Героя.

   Касюк Іван Федорович народився 08 червня 1984 року у селі Клубівці. Закінчив Клубовецьку загальноосвітню школу, згодом навчався на водія, служив у Збройних Силах України. Певний час працював за кордоном, будував хату. На початку повномасштабного вторгнення повернувся в Україну, у квітні пішов захищати нашу державу від окупантів. Був водієм-електриком польового вузла зв’язку однієї з військових частин. Загинув 07 липня 2022 року внаслідок артилерійського та танкового обстрілів противником позицій спостережних постів та ротного опорного пункту поблизу села Івано-Дар’ївка Донецької області. Похований на сільському цвинтарі. Був єдиним сином у мами Ганни. 14 жовтня 2022 року встановлено пам'ятну дошку про полеглого Героя на стіні Клубовецького ліцею.

Віддав життя за Україну. Читати тут...