Ми маємо своїх захисників, найкращих і найсильніших. Нам є ким пишатися. Та надзвичайно важливо, щоб захисники пишалися нами – тими, хто в тилу, хто чекає, підтримує і допомагає своїй Армії. А для цього потрібно щодня боротися за Україну кожен на своєму місці. Ми, діти, можемо зробити дуже багато - словом, малюнком, вчинком. Малюємо залюбки, свої малюнки скануємо і пересилаємо через месенджер нашим захисникам. Дуже радіємо, коли бачимо кулачок-вподобайку, це означає, що наші земляки-захисники і вчитель Юрій Юрійович побачили наші листи чи малюнки. А коли отримаємо повідомлення - то вже справжнє свято.

  #do_peremogu 

Недавно ми отримали наказ від Юрія Юрійовича:

НАКАЗ З ФРОНТУ - ВСІМ СТАРАННО ВЧИТИСЯ. ВИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ.

Що малюють діти для своїх захисників? Зазвичай, - карту  України, де  всі разом наш Крим і окуповані Луганська та Донецькі області - всі під покровом синьо-жовтих кольорів, малюють багато  синьо-жовтих сердечок, квіти, чисте небо, журавликів, голубів, прапор України. Хлопчики малюють військову техніку - танки, БМР, винищувачі, джавеліни, своїх героїв захисників. Малюнки світлі, добрі, яскраві з великою подякою захисникам і вірою у перемогу. Кожен дитячий малюнок - оберіг для захисника, він, як молитва щира і натхненна, як мрія і прохання про мирне небо, щасливе дитинство.  Нашого земляка танкіста Богдана Малачія, який зараз під Бахмутом, нам лював учень 6 класу Максим Каратчук.  

У нашому ліцею стараннями гуртка "Натхнення" (керівник Ірина Дмитрівна Жданюк) створений патріотичний куточок з дитячими малюнками та виробами. Він розміщений на стінах перехідної галереї біля стенду "Дякуємо нашим  захисникам". Серед малюнків ляльки-мотанки, які виготовили гуртківці, щоб передати захисниками на фронт.  

   Акцію для захисників України "Ви у нашому серденьку" провели учні 4 класу. Всі малюнки четвертокласників відправлені у електронному вигляді на фронт нашим клубовецьким захисникам.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   У гуртку журналістики кипить робота.