#do_peremogu                    НАШІ МАЛЮНКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

 Коли ми малюємо для захисників України, то завжди уявляємо собі, як український воїн буде тримати у руках наш малюнок. Ця уява у кожного з нас була різною до вчорашнього дня. Ми пакували посилочку і зверху клали малюнки, або листи з цукерками і відправляли на фронт.

 

   А сьогодні ми вперше отримали фотографії від воїнів, захисників України, які тримають наші малюнки. Емоції переповнювали нас, це просто розказати неможливо. Ми відчули себе так близько біля наших найдорожчих захисників - батьків, братів, дядьків, родичів і незнайомих нам героїв, котрі захищають нас. Впізнаємо свої малюнки, вигукуємо: - Це мій! Квапимося розказати всім. А потім швидка радість минає, бо розуміємо, що то війна. Просимо Бога оберігати кожного захисника! Нехай наш малюнок буде оберегом для вас, дорогі захисники. Ви – найкращі і найдорожчі. Чекаємо і переживаємо за вас. Слава Україні! Героям слава! 

   А ми продовжуємо малювати, бо війна триває. Страшна війна. А наші воїни вже 13 місяців на фронті, далеко від своїх рідних, від своїх дітей.

   Коли ми малюємо для захисників, то хочемо передати їм найосновніші слова: ми ніколи не забудемо вас, ми дякуємо вам за кожен день, за можливість ходити до школи, гратися з друзями, спати у ліжку. У вас цього немає, ви пожертвували всім заради України, заради нас.

   Для вас малювали: Аліна Плекан з 2 класу, Ірина Кулькова з 4 класу, Ангеліна Андріїв, Владислав Грималюк, Давид Молявчик, Аліна Бойко, Ангеліна Кохман, Ігор Павлюк, Віталіна Фігураш, Сергій Козак з 5 класу, Адріана Старчук з 7 класу.

   Віримо Україна переможе, Бог нам допоможе! Віримо, що ви, дорогі захисники, приїдете до нас у ліцей і ми разом намалюємо найкращі узори для рідної України.

А поки - зустрічаємося після шостого уроку у гуртковому кабінеті і малюємо! Для перемоги!