428 день війни            #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

   Уже рік і два місяці триває повномасштабна російсько-українська війна. Багато мешканців села Клубівці та вихідців із нашого села захищає Україну. Багато з них зараз у найважчих точках. Щоб підтримати наших захисників і сказати найголовніші слова, що пам’ятаємо про них, дякуємо їм, молимося за них, переживаємо і чекаємо, ми записали відеоролик біля нашого ліцейного стенду, на якому ми зібрали всі фотографії наших клубовецьких героїв. Біля цього стенду завжди збираються учні, розглядають фотографії, бо там їхні батьки, родичі, найдорожчі люди. Ми вивчили вірші, одягнули вишиванки і записали наше відеозвертання, яке завершили піснею-молитвою за Україну. На відео ми тримали прапори України – все це для підтримки наших захисників України.

 

   Відео знімала та змонтувала ролик наша класна керівничка Людмила Михайлівна Сенко. Наше відео ми розіслали у месенджер нашим клубовецьким захисникам, його можна переглянути в Ютуб.

   Відео "Дякуємо нашим захистникам". Дивіться тут...

   А ще цього дня ми записали відеопривітання нашому захиснику Володимиру Самборському. В нього було день народження – 45 років. Ми всі гарно привітали його, побажали, щоб, він повернувся скоріше додому.

   Кожен з нас може щось зробили для нашої перемоги. Наша підтримка – це збір продуктів та необхідного для захисників, листи і малюнки, відеоролики. Це наша боротьба. Ми твердо віримо у перемогу! Дякуємо всім нашим захисникам! Слава героям! І великої Божої опіки.

Юлія МЕЛЬНИЧЕНКО, 7 клас