441 день війни             #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

   10 травня у клубовецькому ліцею відбулася зустріч з старшиною Добровольчого Української Корпусу (ДУК) "Правий сектор" Білічаком Марком Петровичем. Ця коротка хвилююча зустріч запам'ятається усім на все життя. Марко Петрович привіз і урочисто вручив нашому ліцею прапор, підписаний захисниками України 67 Окремої механізованої бригади ДУК та 10 гірсько-штурмової бригади. Зараз усі ці захисники боронять Україну в Бахмуті.

 

 Старшина Марко Білічак займається  забезпеченням матеріально-

 

технічної бази 67 Окремої механізованої бригади ДУК. Він коротко розповів про ситуацію у Бахмуті, вона є надзвичайно складною. Спільною молитвою ми подякували нашим захисникам і попросили Божого захисту для всіх українських воїнів. Учні тримали в руках дорогоцінну реліквію, привезену з фронту, і просили в Бога перемоги та припинення війни.

   Старшина Білічак вручив нагрудну відзнаку - Хрест "Честь і слава" -  студенту Прикарпатського університету ім. В. Стефаника Євгену Пронюку за активну волонтерську діяльність.

   Вперше з Марком Петровичем Білічаком ми познайомилися 15 грудня 2022 року. Наш ліцей зібрав і передав для потреб захисників продукти, миючі засоби, ліки, засоби особистої гігієни та малюнки. 27  грудня 2022 року наші посилки прибули до місця призначення, ми отримали фрагмент відеозвіту з фронту.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ми передали представникам ДУК зібрані продукти та малюнки для захисників, розпитали про потреби воїнів. Збір продовжуємо. Віримо у перемогу.

   На світлинах: 1-3 фото фрагменти зустрічі 10 травня 2023 року; 4-5 фото 15 січня 2022 року передача посилок на фронт.

ПРАПОР З ФРОНТУ В НАШОМУ ЛІЦЕЮ