450 день війни      #do_peremogu                      #krok_do_peremogu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 В Україні війна. Сьогодні 450 день повномасштабного вторгнення росії в Україну. Боротьба за визволення України триває. Важка виснажлива боротьба з великими ранами і гіркими втратами. У цей надважкий для України час важливо бути поряд з тими, хто на фронті захищає нас і нашу державу, хто жертвує всім заради спасіння України і її вільного майбутнього. Бути поряд - це означає щодня щось робити для перемоги. Ми вчимся і намагаємося бути поряд щодня молитвою, малюнком, продуктовим пакуночком, матеріальною пожертвою.  Тільки зберемо продукти - зразу формуємо посилку і відправляємо на фронт. За весь час наш стіл для збору продуктів ніколи не пустує, здається, сам Бог допомагає нам.

Звітуємо на останні надходження . Дякуємо за допомогу продуктами Пронюк Евеліні з 1 класу, Кожушок Анастасії з 6 класу, Пронюку Олександру (7 клас), Пронюку Максиму Віт. (3 клас), Марцінко Роману з 5 класу, Турику Владиславу з 5 класу та його батькам, Козаку Сергію з 5 класу, Ірині Дмитрівні Жданюк, Касюк Ганні Олексіївні, сім'ї Баб'яків Ігорю та Ярославі, Марії Василівні Дутці, сім'ї Бойчуків Івану та Оксані.

Подяка за допомогу грошима: Андріїів Анастасія - 700 грн. (залишок зі збору на окопні свічки), Марцінку Роману (5 клас), Пронюк Евеліні - 500 грн.  (1 клас), Турик (Бардюк) Марія Дм. - 1000 грн..

   Відправлено посилку клубовецькому захиснику 17 травня 2023 року - продукти і малюнки (30 кг). Відправлено дві посилки 30 травня 2023 року. Квитанції про відправлення посилки "Новою поштою" прикріплені на стенді "Для ЗСУ", який є на стіні у вхідному коридорі ліцею.