УЧНІВСЬКА РАДА ЛІЦЕЮ ПРОПОНУЄ В ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА:
1.? Скористатися скринькою святого Валентина
2.? Підтримати дрес-код – елемент червоного кольору
3.? Зробити креативні світлини та позначити ліцей у соцмережах

Сьогодні відбулося організаційне зібрання учнівської ради ліцею, в склад якої входять учні 10-11 класів. Директор ліцею Володимир Ярославович Пронюк, його заступник з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко підтримали чудову ідею - створення учнівської ради ліцею. Головою учнівської ради стала учениця 11 класу Досюк Вікторія.

Дорогі друзі!

З ініціативи учнівського самоврядування 24 вересня 2020 року створено сторінку нашої школи в Instagram.

Хочемо бути разом з вами і ділитися шкільними новинами. 

Відповідальна за ведення сторінки Юстина Самборська (10 клас).

Долучайтеся! З нами буде весело і цікаво!

А ще нам буде приємно, якщо ви будете нас позначати на своїх фотографіях.  

  

 

   05 грудня на базі Тисменицької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів відбулися були збори лідерів учнівського самоврядування шкіл району. Засідання вела Мар'яна Мельничук та її заступник. На засіданні були представники всіх шкіл Тисмениччини (учні та вчителі). Ми розробляли план роботи Школи лідерів на грудень місяць, а також ділилился досвідом волонтерства, бо 5 грудня - Міжнародний день волонтера. Також ми долучитился до фешмобу "Українська хустка", для цього зробили декілька спільних фотографій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   З нагоди Дня вчителя учнівське самоврядування школи вирішило зробити справжнє свято для своїх вчителів. Сьогодні уроки проводили учні 8-11 класів. З обов'язками вчителя справилися добре, ще й набули неабиякого досвіду.

   11 квітня 2018 року лідери учнівського самоврядування Тисмениччини побували у гостях в лідерів учнівського самоврядування Тлумацького району. На базі Обертинського ліцею наші лідери стали учасниками інформаційно-просвітницької акція, що відбувалася в рамках реалізації екологічного проекту «Менше сміття – краще життя». Його основною метою було привернути увагу молоді до проблем забруднення навколишнього середовища та змінити звичну побутову поведінку сучасності – засміченості; з’ясувати як впливає погана екологія на здоров’я людини та знайти шляхи подолання проблеми у наведенні належного порядку в організації збору і переробки побутових відходів. 

   08 лютого 2018 року на базі Тисменицької спеціалізованої школи було проведено чергове засідання Тисменицької районної Школи лідерів. Представником від Клубовецької школи була Тетяна Марцінко (11 клас), голова учнівського комітету. В рамках даного засідання та проекту Тисменицького шкільного парламенту «Не поспішай! Збережи  життя!» учні провели профілактичну акцію «Життя дорожче за швидкість!» щоб ще раз нагадати водіям транспортних засобів до чого може призвести перевищення безпечної швидкості руху та неувага за кермом, привернути їх увагу до проблем сьогодення у сфері безпеки дорожнього руху. 

   14 грудня  2017 року на базі Тисменицького районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося чергове засідання «Тисменицької районної Школи лідерів» під назвою «Учень – лідер – громадянин». Підготовка учнів до взаємодії з соціальним середовищем, до самореалізації їх як особистостей в умовах багатоманітного світу через засвоєння комплексу знань, формування відповідних компетенцій – одне із завдань Тисменицької районної школи лідерів. Засідання було розділено на три частини: «Поділись досвідом», «Поділись творчістю»  та  «Поділись настроєм».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ  У КЛУБОВЕЦЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ

   

 

 

Фоторепортаж Ірини Дмитрівни ЖДАНЮК. 

   А у нас уроки проводив Євген Володимирович. Тоді була п'ятниця, уроки читання, основи здоров'я та малювання. На уроці читання Євген Володимирович розповідав нам про створення світу, ми освоювали новий матеріал, читали, відповідали на запитання, переказували засвоєний матеріал. На уроці Основи здоров'я мова йшла про харчування і здоров'я, як правильно харчуватися, які продукти містять вітаміни, корисні для організму.

   Цього року у нашій школі було досить незвичайне свято вчителя. Ми, учні 7-11 класів, помінялися місцями з нашими наставниками, на один день стали вчителями. Нам дали можливість самостійно провести уроки. Після цього маленького «експерименту», я з точністю можу сказати, що робота вчителя є однією з найважчих професій в світі. Це надзвичайно важка праця, адже до кожного свого уроку вчитель повинен готуватися так як і кожен учень.  А потім ще й хвилювання перед уроком, адже зайшовши в клас на тебе з пильністю дивитимуться кілька пар оченят, які ще нічого не знають і чекають першого уроку, або ж старшокласники, яких не так легко зацікавити.

   Наприкінці вересня у нашій школі відбувся День учнівського самоврядування. Учні побували у ролі  учителів, класних керівників та адміністрації школи. Виконуючи свої обов’язки, учні  відчули  наскільки відповідальна та нелегка вчительська праця.  Програма дня була насиченою та цікавою. Перед уроками ми провели лінійку, на якій оголосили новопризначених вчителів . До виконання цих обов’язків поставилися серйозно, навіть ставили оцінки й записували зауваження у щоденники. Загалом обмін ролями – чудовий експеримент, учні зрозуміли, що праця педагогів нелегка, але дуже цікава.

   Проведено перше у цьому навчальному році зібрання лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів району. Метою заходу, що відбувся на базі Тисменицької спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів було залучення дітей до реалізації соціально-значущих програм та проектів, формування у школярів почуття особистої відповідальності за майбутнє держави та Прикарпаття. Клубовецьку ЗОШ І-ІІІ ст. представляла лідер учнівського самоврядування Тетяна Марцінко з 11 класу. Зібрання  відкрила  методист відділу освіти Марія Середюк, яка привітала шкільних лідерів та наголосила на важливості лідерських ініціатив  в учнівському середовищі, адже саме дітям, у більшій мірі, ніж їхнім наставникам,  належить провідна роль у розбудові нашої незалежної України.

   4 жовтня у нашій школі відбулися перші збори редколегії газети «Шкільна правда». Ми знайомилися з новим редакційним колективом учнівської газети, представлено головного редактора газети ученицю 10 класу Кохман Вероніку і двох заступників Івасюк Божену з 10 класу та Пронюка Євгена з 8 класу. Визначено керівників секторів: навчальний - Кохман Вероніка; мистецький - Івасюк Божена та Вовк Ангеліна;  краєзнавчий - Ільницький Ігор, Кохман Тетяна; творчість учнів - Марцінко Тетяна, Овчарчин Оксана; акції милосердя - Федорак Ілона, Лялик Ірина; господарський - Ромах Надія; життя села - Турик Марія-Анна, Шешурак Богдана; про гурткову роботу - Сондей Юлія, Марцінко Вероніка; духовність - Палагіцька Анастасія; спортивний - Жирун Андрій, Пронюк Євген; опитування, моніторинг та дні народження - Савик Вікторія; фотографування подій - Триндяк Денис.

    04 травня 2017 року відбувся підсумковий Форум лідерів учнівського самоврядування Тисменицького району. Розпочався захід на базі Угринівського НВК, де були нагороджені найактивніші учасники Тисменицької районної Школи лідерів. Згодом лідери та їх координатори відвідали Галицький національний природний парк. Екскурсія проходила в рамках районного проекту «Екологічна свідомість – шлях у майбутнє». Заздалегідь до поїздки було оголошено про збір кормів для центру реабілітації диких тварин, який розташований на території парку.

  Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Старшокласники Клубовецької школи відчули себе господарями села та переконалися, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Прибираючи територію біля сілького цвинтаря, зокрема узбіччя лісу, що прилягає до кладовища та дорогу, що веде до криївки, та територію біля криївки, учні зробили серйозні висновки. Потрібно змалку виховувати екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи та довкілля.

   Лідери, єднаймо Україну! Ви душею будьте разом з нами, вболіваймо за прекрасну юну зміну, помислами світлими і чистими разом ми прославим Україну! - під таким гаслом 10 лютого 2017 року лідери учнівського самоврядування Тисменицького району зустрілися із активом учнівського самоврядування Тлумаччини. Захід відбувся в рамках Всеукраїнського проекту «Лідери, єднаймо Україну!», який був започаткований з ініціативи обласної Ради старшокласників Івано-Франківської області «ІФУС». Учасником зустрічі був лідер учнівського самоврядування Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, учень 11 класу Богдан Пронюк. 

   6 грудня в Угринівському НВК відбулося друге засідання лідерів учнівського самоврядування Тисменицького району  під гаслом «Не лінуватись! Не мовчати! Кожна думка – цінна!». Захід  мав на меті забезпечити реальні права та обов'язки органів самоврядування, підвищити рівень довіри педагогів до рішень учнівського колективу, його органів самоврядування, формувати навики цивілізованого спілкування, лідерства і партнерства. Також вдосконалювати уміння працювати в групах, пробуджувати активність, уважність до думки іншого.

  Оперативно збіглися на нараду члени редколегії та учнівське самоврядування школи. Головне питання: як провести новорічне свято у школі. Думки розділилися. Всі хочуть, щоб було незабутньо, весело та конкретних пропозицій не поступило.. Вирішили опитати ширше коло школярів - провести експрес-опитування. Усім запропоновано відповісти на два запитання: як бажаєте провести  і чим готові допомогти? Відповіді можна класифікувати таким чином: 1. поїздка в театр - 57%: 2. учнівська коляда - 31%; 3. веселе свято з конкурсами - 9%: 4. святковий концерт. Учні молодших класів хочуть костюмованого свята, хороводів, веселих ігор. Допомогти майже всі готові прикрашанням сцени, дехто декламуванням віршів.

   Сьогодні відблулися оперативні збори редакційної колегії школи. Йшлося про організацію екскурсії у редакцію обласної газети "Галичина" та вирішено ряр поточних питань редколегії. Директор школи Володимир Ярославович Пронюк зробив короткий інструктаж та дав цінні поради школярам, закцентував на важливості заходу та попросив кожного учасника взяти для себе якнайбільше із зустрічі з професійними журналістами ведучої обласної газети. Колеги по перу вітали з поверненням Ангелу Вовк і чекають від неї гарної замітки про мандрівку в Іспанію. А ще цього дня випала гарна нагода привітати із 16-річчям ученицю 11 класу Іванну Волошин.

 Моя донька запросила мене на свято сміху та гумору у Клубовецьку школіу. Це свято зацікавило мене ще із самого задуму, бо організовували його самі школярі, команда учнівського самоврядування. Настуся бігала по вечорах на репетиції, з яких поверталася дуже веселою та піднесенею. І ось цей день настав! Сміх та оплески заповнили шкільний зал – учасники дійства викладалися на повну, їм вдавалося розсмішити навіть похмурого директора, а в залі, що дивно, панувала цікава тишина – зазвичай це вдається рідко.

   7 квітня відбулася планова редакційна планерка та засідання учнівського самоврядування, на які був запрошений директор школи Володимир Ярославович Пронюк. Зустріч була стисла, ділова, інформаційно насичена. Директор висловив подяку учнівському самоврядуванню за активність та ініціативність на семінарі та недавно проведеному святі сміху. Оплесками самоврядуванці зустріли звістку, що наша школа посідає шосте місце за результатами (загальний підсумок) олімпіад із навчальних предметів. Ще одна гарна звістка - наша футбольна команда школи вийшла у фінал. На зборах вирішено та окреслено ряд важливих організаційних питань, зокрема, шкільної толоки, впорядкування квітників біля пам'ятника, рейди чистоти біля ігрового майданчику (гойданки), контролю спізнень на уроки тощо. Прозвучало ряд зауважень та порад щодо культури поведінки як у школі, так і в селі, у транспорті, у місцях дозвілля.

Сміх - це внутрішня свобода. Джеймс Крюс 

   У народі говорять, що обличчя дзеркало душі. А вона, душа людини, може як усміхатися, так і гірко плакати. Весело споглядати на дітей, які мило сміються, жартують. 

   Нещодавно у стінах нашої школи проходило миле свято Сміху, яке організували і провели учні нашої школи під керівництвом шкільного самоврядування. Ми побачили наших вихованців розкутими, веселими і дотепними дітьми. Майстерно були зіграні сценки, пісні, усмішки.

   Упродовж чотирьох тижнів місяців листопада та початку грудня у нашій школі проводилися рейди-перевірки порядку та чистоти класів. Учнівський контроль здійснювали дев'ятикласники. Оцінювання проходило за п'ятибальною системою. Кожного дня двоє дев'ятикласників відповідно до встановленого графіку обходили 5-10 класи та оцінювали прибирання у них. При огляді чистоти звертали увагу: як помита підлога, шкільна дошка, чи винесене сміття, чи впорядковані столи, крісла, винесена брудна вода. Оцінки виставляли в спеціально підготовлені бланки, також записували прізвища чергових учнів.

   Лідер - це людина, яка побудувала сама себе. Щоб бути лідером не треба закінчувати спеціальних інститутів або курсів. Лідерами просто стають, якщо у нас є бажання самореалізації. А ще коли хтось помітить наші бажання, заохотить нас, то ми зможемо у повноті зреалізувати свої здібності. Вважаймо, що ми усі помічені, Бо у нашій школі діє учнівське самоврядування "ініціатива". Активних, ініціативних, позитивних об'єднала одна мета - зробити своє перебування у школі - навчання, побут і дозвілля -  незабутнтім, цікавим, активним і корисним.

   14 вересня відбулися перші організаційні збори учнівського самоврядування Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Старостат та активісти школи розприділювали між собою обов'язки, вибирали відповідальних за напрямки роботи, зокрема: навчального, господарського, мистецького, дисципліни та порядку в школі. Збори проводила педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко. Одноголосно головою учнівського самоврядування обрано учня 10 класу Пронюка Богдана Ярославовича. 

   Запрошуємо вас до  ближчого знайомства із групою дошкільної підготовки «Сонечко». Саме ці школярики, «п’ятилітки» - як ми любимо їх називати, цього року вперше переступили поріг школи. Для них усе – ВПЕРШЕ. Вони знайомляться із вихователькою, одне з одним, вчаться товаришувати, освоюють шкільну обстановку: клас, парту, дошку, крейду… Малюють перші узори, сонечко, квіточки. Для них усе справжнє відкриття. А найголовніше, вони вчаться ВЧИТИСЯ.

   Фото-рейд, проведений цього тижня у початкових класах, засвідчив, що у всіх класах травень особливо заклопотаний місяць. Першокласники наполегливо готуються до прощання з Буквариком, другокласники – до Святого Першого Причастя, третьокласники освоюють програмне середовище Scratch (Скретч) із інформатики, а четвертий клас наполегливо готується до державної підсумкової атестації.

   У четвер, 16 квітня, члени редколегії учнівської газети “Шкільна правда” завітала у групу дошкільного виховання “Сонечко”.  У нас було одне фото-питання до дошкільнят: “Як поживає “Сонечко”? Першою відповіддю були сонячні усмішки. Як виявилося “Сонечко” заклопотане, у дошкільнят урок трудового навчання. Вони виготовляли різноманітні аплікації, це були квітки, кульбабки.

   8 квітня на базі Угринівського НВК відбувся форум лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Тисменицького району на тему «Найголовніша справа – творити добро». Метою даного форуму було посилити громадянську активність учнів та розвивати навички керівної діяльності.