Сміх - це внутрішня свобода. Джеймс Крюс 

   У народі говорять, що обличчя дзеркало душі. А вона, душа людини, може як усміхатися, так і гірко плакати. Весело споглядати на дітей, які мило сміються, жартують. 

   Нещодавно у стінах нашої школи проходило миле свято Сміху, яке організували і провели учні нашої школи під керівництвом шкільного самоврядування. Ми побачили наших вихованців розкутими, веселими і дотепними дітьми. Майстерно були зіграні сценки, пісні, усмішки.

    

   Висновок напрошується сам: продовжувати і вдосконалювати, розвивати таланти наших учнів. Я вбачаю в цьому святі сам позитив і пропоную провести програму «Голос Клубівців» 

Мирослава Михайлівна Назарук, вчитель біології та хімії 

Сміх - найближча відстань між двома людьми. Віктор Боржа

  Школярі розкривали свої творчі здібності

Свято Сміху було організовано і проведено учнівським самоврядуванням. Вони все зробили самі, знайшли сценарій, проводили  репетиції, організували музичний супровід. Я, як учасник сільського театру, скажу з власного досвіду, що гумористичні програми зіграти важко, але нашим учням це вдалося! Багато учнів розкрили себе, показали здібності до театральної гри. Вони здружилися, вболівали один за одного. Такі проекти дуже цікаві. У концерті було задіяно зо 15 школярів. Отримала задоволення від свята. Творіть і дальше.

Враженнями поділилася Марія Дмитрівна  бібліотекар 

Сміх - це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя. В. Гюго

 Вдала ідея  

 Виступ відбувся 6 квітня.  В ньому брали участь учні 5 та 6 класів і ведучі-старшокласники Сондей Надія і Овчарчин Оксана,та режисер-постановник Юлія Шешурак. Виступ був веселий, всі щиро сміялися. Діти розказували гуморески, шаржували вчителів, танцювали і співали. Найбільше мені сподобалося виступ про вчителів та сценка про Розу. 

  Я думаю, це була дуже вдала ідея зробити веселий виступ, тому що зараз такий час, що потрібно більше сміятися. Я хочу подякувати Шешурак Юлії, ведучим і виконавцям свята Сміху. Мені  все дуже сподобалося і я не сумніваюся що іншим теж!  Дякую вам!!! 

Турик Марія-Анна, 6 клас 

Гумор — велика сила. Ніщо так не зближує людей, як добрий сміх без образ. А в зближенні людей — головне завдання мистецтва.   Лев Толстой

 

 

Сміх не тільки ознака сили, але й сам — сила. Анатолій Луначарський

Роби радість іншим! І ти побачиш, що радість радує.    Куно Фішер

Той сміх, що не ображає, а виліковує, виховує людину, підвищує…    Остап Вишня

 

Сміху, як закоханості, не навчиш. Сміх — натхнення.    Лев Толстой

Гумор — це рятувальний круг на хвилях життя.     Вільгельм Раабе

 

Від великого до смішного один крок.    Наполеон

Поділена радість зростає.     Джезія-Джільберт Холленд

У дім, де сміються, приходить щастя.    Японська приказка*

 

Якщо ти усміхнешся світові, він відповість посмішкою.   Ян Райніс

Веселому весь світ веселим зриться.    Йоганн-Вольфганг Гете

Українці обдаровані незрівнянним гумором.    Віссаріон Бєлінський

 

Проект учнівського самоврядування - гуморина "Шкільний вінігрет"

 

Відповідальна - Юлія Шешурак, ведучі Оксана Овчарчин та Надія Сондей.

Музичний супровід та голосникова апаратура - завклубом Роман Середюк

Учасники проекту: Атаманюк Аліна, Турик Ігор, Турик Адріана, Сондей Юлія 3 5 класу; Ткачук Анастасія, Гудзовський Ярослав з 4 класу, Ільницький Ігор, Кохаман Богдан, Кохман Тетяна, Павлюк Юлія, Савик Вікторія, Федорак Ілона, Шешурак Богдана з 6 класу; Палагіцька Анастасія з 2 класу; Андріїв Анастасія з 7 класу.