Наша Різдвяна майстерня. Підсумок творчого тижня.

  З 20 по 30 грудня 2021 року у нашому ліцеї розпочала роботу Різдвяна майстерня. Учні виготовляють новорічно-різдвяні сувеніри, прикраси на ялинку, композиції, різдвяні віночки і приносять на виставку, яка облаштована у перехідній галереї ліцею. Підсумок першого творчого тижня ви можете вже  переглянути. Всі роботи варті уваги, вони красиві, оригінальні та креативні. У роботі використані різні техніки та матеріали. 

 

Різдвяний віночок

  Я захотіла зробити різдвяний вінок на виставку. Я його вирізала з картону, склеювала гарячим клейем, для прикрашання використовувала дощик та фоаміран. Спочатку я зробила заготовку. Я взяла більшу тарілку та меншу, обвела їх та вирізала. Дальше я виготовила ангелика з фоамирану та зірки. Обмотала заготовку з картону дощиком та прикрасила зірочками. У мене вийшов гарний різдвяний віночок. Свою роботу я принесла до ліцею на виставку "Різдвяна майстерня". На виставці я бачила багато різних новорічних виробів, там є дракон, багато віночків, сніговик та вертеп. Всі дуже гарні.

Ангеліна КОХМАН, 4 клас

Оленятко

   На виставку Різдвяної майстерні я виготовила новорічного паперового дракона, який одягається на руку. У нього червоний носик, як у оленяток. На ньому гірлянда із паперу, яка накручена на ріг, червона шапочка, як у Діда Мороза. Для роботи я використала: ксероксний папір, формат А4, клей, фарби та  чорну ручку, якою намалювала дракону гарні очі. Коли я робила цього дракона, віри, що він всім подарує радість. Дракончика я назвала Оленятко.

Валерія СИМОНЕНКО, 6 клас