Це літо запам'яталося учням Клубовецької школи пришкільним мовним табором "Happy Holidays", приїздом у школу волонтера. Це літо залишило феєрверк вражень, світлин та позитивних емоцій. Це літо переконало усіх: мрії збуваються! «GoCamp» - це реально і серйозно! Англійську знати – це круто!

   З 6 по 23 червня у Клубовецькій школі діяв пришкільний мовний табір "Happy Holidays", у якому були задіяні школярі 4-8 класів. З ними працювали досвідчені вчителі та вихователі школи. Завдяки перемозі у проекті «GоCamp» нашій школі випала унікальна можливість провести 2 тижні з волонтером Ребекою Ліу із Китаю, поспілкуватися англійською мовою та просто насолодитися розвагами у літньому мовному таборі.

 

      Учні та вчителі були активними учасниками табірного життя. Упродовж відпочинкового періоду вони не тільки разом вдосконалювали своє знання англійської мови, але й реалізовували суспільно корисні проекти. Упродовж трьох тижнів табірного життя незмінними модераторами були вчителі англійської мови Людмила Михайлівна Сенко та Віктор Васильович Ткаченко.

   Уже вщухли емоції, ми у Клубівцях, а Ліу в Німбо (Китай) перелистуємо світлини – відбитки незабутнього літа. Пригадуємо, аналізуємо, розпитуємо...

   Із запитанням: Як все починалося? – ми звернулися до автора ідеї, натхненника та координатора Людмили Михайлівни Сенко. 

1. Людмило Михайлівно, розкажіть, як виникла сама ідея запросити волонтера до нашої школи?

 – Проект GoCamp - досить ще молодий, діє тільки другий рік в Україні. Багато читала про цей проект в інтернеті, відгуки вчителів, які брали участь у 2016 році. Зацікавилась і виникло бажання спробувати. Це щось нове, цікаве.  І вже в листопаді минулого року ми подали заявку на участь у даному проекті. Учні представили відео на англійській мові, тривалістю на 90 секунд у форматі креативної роботи "Запроси волонтера до своєї школи" і ввійшли до списку переможців.

 2. Мовний табір – це велике навантаження. Це практично кожен день підготовка до нового відкритого уроку. Як вам вдавалося все організовувати, де черпали силу, натхнення?

– Дійсно так, мовний табір – це велике навантаження. Але програма табору надзвичайно дуже цікава. Табір став своєрідним експериментальним майданчиком для апробації новітніх технологій та методик навчання та виховання. Більше того, ми бачили, що дітям подобається в таборі. Це все, однозначно, мотивує вчителя. 

3. Зазвичай, після завершення великої справи, починається нове пережиття усіх подій. Як ви оцінюєте вам вдалося зреалізувати свої плани та очікування. Як оцінюєте, які враження?

– Насправді вражень дуже багато і всі позитивні. Ми отримали багатий досвід. Ми повірили в себе. Крім того, радіємо, бо вдалося довести розпочату справу до кінця і це дуже важливо. А найкращою оцінкою роботи табору, мабуть, буде те, що діти не хотіли покидати табір і питали чи він буде наступного року.

 

4. Усі ці старання для дітей. На вашу думку, що винесли вихованці із цих трьох табірних тижнів?

– Дуже гарне запитання.. Глибоко переконана, що діти отримали не тільки вмотивованість до вивчення англійської мови. але набагато більше. Це новий погляд на все... А так віримо, що наші діти будуть кращі, ніж ми. Будуть більше подорожувати, будуть не боятися ризикувати, будуть відповідальніше ставитися до своїх обов'язків. будуть краще спілкуватися англійською. Це нове покоління українців, яке врешті змінить нашу країну та зробить її зразковою для усього світу.

 5. Ви підтримуєте зв'язок із Ребекою Ліу?

– Так. Час від часу. Вже у вересні місяці Ліу пообіцяла показати свій університет та познайомити з своїми друзями по скайпу.

 6. Скажіть, у рамках GoGamp передбачаються якісь звіти, конкурси, підсумки таборів?

– Так. Після завершення табору ми заповнювали анкету та ділилися думками, враженнями про те що вдалося, що ні. А так працюємо кожен день у Фейсбуці у спільноті "GoСamp", де ділимося подробицями табірного життя.

 7. Зрозуміло, що це лише початок. А що далі?

– Далі -  нехай всі мрії здійснюються!

– Дякуємо Людмилі Михайлівні за інтерв'ю. Бажаємо гарного відпочинку, нових сил, енергії, натхнення впповаджувати свіжі, прогресивні ідеї. 

   Пригадуємо, ми спілкувалися з учителем англійської мови Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмилою Михайлівною Сенко, учительських стай 19 років,  переможець конкурсу «Класний керівник року» жовтень, 2015 року; ІІІ місце у районному Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2016", автор та організатор цікавих проектів: відеозаклик «Запроси волонтера», Міжнародного уроку на тему: "World Reading Aloud Day", тижня англійської мови у школі,пришкільних мовних таборів. Про всі ці проекти та  яскраві події можна прочитати у блозі Людмили Сенко.

Оксана Кузьма, "Шкільна правда"

Перший день "Happy Holidays" ... Читайте за посиланням...

Другий день табору "Happy Holidays"... Дивіться за посиланням...

Третій день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Четвертий день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

П'ятий день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Шостий день "Happy Holidays "... Дивіться за поиланням...

Сьомий день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Восьмий день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Дев'ятий день "Happy Holidays " ... Дивіться за посиланням...

Два насичені тижні "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Понеділок третього тижня "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Ще декілька яскравих моментів "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Сьогодні спортивний день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Ми побували в Яремчі... Дивіться за посиланням...

Смачний день "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

Дякуємо всім, хто творив "Happy Holidays "... Дивіться за посиланням...

 Враження учнів про мовний табір "Happy Holidays "... Читайте за посиланням...

Інтерв'ю з волонтером Ребекою Ліу... Читайте за посиланням...