Фільм "Наш 9 клас" дивіться в Ютубі...

   А ось і канікули почалися, всі відпочивають та веселяться. А у випускників зараз вирішальний моменти, кожен думає над вступом у навчальний заклад, а деякі - чи йти, чи залишитися ще в школі. Але знаєте, будь-яке рішення буде правильним, якщо так відчуває ваше серце. тому усім особисто я бажаю успіху і дійти до своєї мети.

   Також хочу пригадати 9 років навчання свого класу. Кожний рік був незабутній і особливий по-своєму.  З кожним роком ми стали більшими та розумнішими а що найголовніше дружніми. І зараз ми вже на такому етапі, коли нас ніщо не може розлучити, ми настільки здружилися, що навіть, карантин нам не перешкода.

 

 

   Звичайно, буває що ми сваримося, а як же  без цього. І ще пригадую, як ми уроки прогуляли чи шукали відмазки, щоб на них не прийти. Так і у нас усе це було. А ще виступи, найцікавіше це підготовки до них. А перерви! Кожна перерва була особлива, ми придумували щось нове на кожній перерві. Ми і співали, і танцювали, і сміялись. Ой, та чого тільки не було! Такий кайф зараз усе це згадувати. А ще змагання, конкурси, олімпіади. В школі було все.

   Тож від учнів 9 уже 10-го класу висловлюю подяку вам, Вікторе Андрійовичу, за вашу ласку та доброту за те що ви завжди  допомагаєте нам та за те що у важкі моменти підтримуєте нас.  За контроль з вашої сторони, який завжди нам здавався недоречним,  але тепер ми розуміємо, що контроль був потрібний. І це було важко Вам усіх нас таких різних шістнадцятеро проконтролювати. Але тепер ми вже доросліші, і не такі вже й пусті, тому далі Вам буде легше з нами.

   А також, дорога наша Світлано Василівно, дякуємо Вам за перші чотири роки, які Ви прожили з нами. Ви взяли нас тих маленьких, крихітних дітей, які ще нічого не розуміли. Але Ви вселили в нас велику віру в себе, що ми можемо і добиватися варто усього, що ми сильні і ми переможемо.

   А ще ми всі від щирого серця хочемо подякувати усім вчителям за їхній час приділений, за їхню підтримку та допомогу, за їхні сили терпіння та старання. Ви - найкращі наставники!

   І ми вам обіцяємо, що в майбутньому вам ніколи не буде соромно за нас. Будемо дбайливо зберігати шкільні спогади, не тільки у фотоальбомах, але й своїх серцях. І наша історія продовжується ще на два роки.

Юстина САМБОРСЬКА, 10 клас