Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до людей
Перегляди: 582

   Інтерв'ю з керівником району

   Сьогодні у нашій школі гості. До нас завітала голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк. До початку заходу є ще тридцять хвилин і ми скористалися цією можливістю, щоб поспілкувалися з Тетяною Володимирівною. Всі ми родом із дитинства, всіх нас ріднять шкільні роки, всім нам хочеться досягнути успіху в житті, тому поради та спілкування з керівником району, а свого часу керівником телерадіокомпанії «Тисмениця», просто безцінні для нас. Запитань назбиралося багато.

 

– Тетяно Володимирівно, вітаємо Вас у Клубовецькій школі. Ми, члени редколегії учнівської газети ,,Шкільна Правда',' хочемо взяти у Вас інтерв'ю. Розкажіть про своє дитинство, яким воно було. Які найяскравіші спогади з нього запам'ятались?

– Я народилася у селі Хом'яківка і моє дитинство було райдужним. Я бігала на березі річки та грала з хлопцями у футбол, лазила з ними по деревах, тому що усі мої друзі в вулиці були практично хлопці. Я була такою хуліганкою, і обожнювала спілкування. Мені дуже подобалось спілкуватись з дітьми та в нас була дуже велика, дружня компанія.

– Чи любили Ви ходити до школи? Який предмет у школі вам подобався?

– Так я дуже любила ходити до школи. Моя мама вчителька математики, а я за своїми здібностями цілковито гуманітарій. Мені подобалась українська мова, українська література і я ними захоплювалася. Також з великим ентузіазмом я займалася математичними предметами, правда, вони давались мені трішки важче. А мова та література стали моїми фаворитами, я, навіть, починала писати свої твори коли мені було 15 років.

– Ким Ви хотіли стати в дитинстві?

– Як я вже казала моя мама вчитель тому я спочатку хотіла бути вчителем. Але те що я дружила з хлопцями далося в знаки і я дуже хотіла стати військовою. Але коли я підросла та настав час поступати, то я вирішила що поступлю в філософський університет та стала психологом.

– На кого з дорослих зі своєї сім'ї Ви хотіли бути схожою?

– Я завжди рівнялась на свою маму. Вона дуже розумна та відповідальна і в неї дуже велике добре серце. Вона любила дітей і завжди виховувала нас у моральних цінностях. І ці якості залишились до сьогоднішнього дня. А батько у мене був таким серйозним чоловіком, який завжди підтримувався дисципліни, тому більша схильність у мене була до мами.

– Чи є у Вас кумири (співаки, письменники)?

– У дитинстві мені дуже подобався Олександр Пономарьов. Він тоді співав українські пісні та був на межі популярності. Також мені подобаються іноземні виконавці, але загалом я слухаю українську музику.

– Чи любите Ви читати? Які книги зазвичай читаєте?

– Так, я дуже люблю читати, але не завжди у мене на це є час. Та все-таки я знаходжу пару вільних хвилинок щоб почитати улюблені твори. Мені подобаються історичні книги. Люблю читати про козацтво. Колись ми дуже мало знали про козацтво, про воїнів УПА, тому зараз коли є можливість я їх читаю. Завжди читаю твори Грушевського, адже він є класиком нашої історичної думки.

– Що Ви вважаєте найважливішим у житті?

– Найважливішим у житті я вважаю вміння залишатись людиною, дотримуватися християнських цінностей. А також любов до ближнього та повага. Бо без цього ми не зможемо прожити наше життя.

   Моя прабабуся Тетяна, яка народилася у 1890 році, була письменною та вміла читати Біблію, тому саме від неї я перейняла ці найважливіші якості. Я дуже вдячна їй за це.

– Які традиції є у Вашій сім'ї?

– Святкування Великодня та Різдва. Ми збиралися у моєї бабусі Розалії, всі з’їжджалися до неї та святкували разом. Ми колядували колядки всі разом, вони справляли на мене дуже велике враження. А особливо мені запам'ятався такий момент, коли дорослі готують дітям подарунки, а дітки сидять на сіні і видають звуки світських тварин.

– Яку подію Ви вважаєте найважливішою для себе ?

– Це народження моїх дітей. Я дуже рада, що я мама і можу їм передати все те що я знаю і вмію.

– Розкажіть про найкращий день свого життя.

– Мабуть, це час коли я вступила до університету. Тоді були дуже великі конкурси та я дуже хотіла здобути вищу освіту, прагнула цього. І цей день коли я вступила до вузу я завжди пам'ятатиму. Я ще  пам'ятаю як декан сказав ласкаво просимо вас до університету. Мені це дуже запам'яталось.

– Як досягнути успіху у житті?

– Найперше, треба бути цілеспрямованою, дисциплінованою людиною. Треба прислухатися до людей з більшим досвідом. Треба навколо себе гуртувати людей однодумців, бо це дуже важливо. Як там кажуть, сам у полі не воїн.

– Ваші побажання учням нашої школи.

– Зараз складний час вірусної пандемії, він обмежив час вашого спілкування з друзями, вчителями. Тому я дуже хочу, щоб цей карантин завершився і всі знову ходили до школи, спілкуватись з друзями. А також хотіла б побажати вам міцного здоров'я і словами Шевченка: ,,І чужому научайтесь і свого не цурайтесь''.

    Ми дуже дякуємо за інтерв'ю Тетяні Володимирівні. Було дуже цікаво з нею поспілкуватись. Ми дізнались багато чого нового та цікавого. Це був незабутній досвід.

Тетяна ПАВЛЮК (9 клас), Ангеліна ДРЕМБЕЙ (7 клас)