08 грудня у сьомому класі відбулася виховна година "Творчий учень класу". Це вже вдруге семикласники презентують свою творчість. Цього разу ми знайомилися з творчим доробком Марії-Вікторії Андріїв. На виховну годину були запрошені заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Сенко та керівник гуртку журналістики Оксана Ярославівна Кузьма. Класний керівник 7 класу Світлана Миколаївна Дуридівка представила свою ученицю. Здавалося, що за всі в школі добре знають Марію-Вікторію, адже вже сьомий рік у школі. Однак, всі довідалися багато нового, цікавого і несподіваного про свою однокласницю.

 

   Марія-Вікторія Андріїв займається серйозно танцями. Спочатку відвідувала школу спортивного танцю "Старденс" в м. Тисмениця, а з нового навчального року відвідує заняття тренера Оксани Овчарчин в Клубівцях.  Танці дуже захопили дівчину, вона мріє пов'язати свою долю з хореографією. Танцює хіп-хоп, ходить на розтяжки, стає на шпагат. Багато досягнула, багато поборола в собі і все завдяки наполегливості та праці. Крім танців Марія-Вікторія вчиться робити макіяж та манікюр. Вважає, що це може гарантувати їй стабільний заробіток. Є вже перші успіхи. Переглядає багато відео з цієї справи. А ще любить куховарити, радо допомагає бабусі.

   А ще однією несподіванкою стало те, що дівчина веде щоденник у телефоні, записує свої роздуми, які навіяв день чи якась подія. На виховній годині Марія-Вікторія зачитала два роздуми, вони глибокі, за ними багато пережитого та багато передуманого.

   Знаєте, це непросто бути на місці Марії-Вікторії, стояти і відповідати на запитання учнів та вчителів. Потрібно бути впевненим і переконаним: - Я - цікава і творча особистість. Це властиво сміливим. Всі аплодували своїй однокласниці і прислухалися до порад вчителів, які щиро бажали їй успіху. А ще всі звернули увагу, як гарно вже по-новорічному був прибраний клас до виховної години.

   Дякуємо Марії-Вікторії за відвагу, було цікаво, бажаємо впевнено крокувати до мрії. І з нетерпінням чекаємо наступної виховної години.

7 клас