Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до людей
Перегляди: 362

   У світі  багато дітей страждають від булінгу. Через гноблення та цькування однокласників, батьків, вчителів чи знайомих дитина стає невпевненою у собі, комплексує, закривається у собі, в неї занижується самооцінка та втрачає бажання до будь-якої справи, тому у майбутньому у неї можуть бути проблеми у спілкуванням з людьми, навчанням, довірою і влаштуванням на роботу.  У нашій Клубовецькій школі проводиться акція "16 днів проти насильства". Наш 9 клас із класним керівником Марією Василівною вирішили зробити свій внесок у цю акцію, щоб заохотити дітей задуматися над своєю поведінкою та вчинками. Ми зняли відеоролик на тему "Мій улюблений світ без насильства".

 

 

   Кожен учасник проникнув у ці слова і говорив їх дійсно від душі. Удома нас знімали батьки, а у школі Марія Василівна та наші друзі. Зйомки відео зблизили нас усіх, бо ми працювали у парах, і дали один одному зрозуміти, що булінг це проблема. Якщо бути відвертою після цього відео ми дійсно почали дивитися на цю всю ситуацію по-іншому. Тепер у класі на перервахми розмовляємо про булінг та як ми відносимося один до одного. І це дуже добре. Якщо ми будемо про це говорити, то світ почне змінюватися.

   Я хочу звернутися до всіх людей та дітей. Будьте добрішими та розумнішими. Часом ми навіть не можемо уявити яку біль та яку шкоду може принести одне слово чи насмішка. Не варто насміхатися та цькувати людину за її зовнішність, характер чи вади. Кожна людина є особлива по-своєму і це нормально. Будь ласка, думайте над своїми словами та вчинками, творіть добро, радійте дрібничкам, перетворюйте свою агресію в щось хороше та направляйте в правильне русло. І тоді світ стане кращим, а життя перетвориться на казку.

Ангеліна ВОВК, 9 клас