Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до людей
Перегляди: 400

   Свято Миколая – день, який очікують не тільки діти, а й усі люди. Це день, коли все стає незвичайним і кожен з нас починає вірити у дива. Напередодні дня святого Миколая, 18 грудня, у нашій школи відбулося свято, яке підготували учні 2 класу. Наша спортивна зала перетворилася на казковий палац з ялинками, подарунками, санами, фотозоною. Все виблискувало гірляндами. А найкращою окрасою свята були другокласники. Вони співали, танцювали, розказували вірші, грали казкові ролі.  Їм допомагали старшокласники з 7 -10 класів. З впевненістю можу сказати, що створити казкову та магічну атмосферу їм вдалося. Кого лише сьогодні не було на сцені! І маленькі ангели, і зірочки із нічкою та місяцем, звірятка та сам святий Миколай.

 

   Розпочався концерт із того, що Ніч (Ніч перед Миколаєм - Юстина Самборська) та Місяць (Ярослав Гудзовський) гуляли та говорили про святого Миколая. Згодом до нас завітали ангелики, помічники Чудотворця, вони складали іграшки у мішок. А далі дітки поквапилися спати. Перед сном розпитували свою матусю (Адріана Турик) про святого. Їм дуже хотілося дізнатися, хто такий Миколай. Коли мамуся розказала їм про нього, вони затанцювали та заснули в очікуванні подарунків. Сніжинки та зірочки з'явилися до нас теж, щоб затанцювати танець із нічкою. Вони помітили, що святий Миколай загубив рукавичку. Помітили це і звірятка, тож зайшли у рукавичку грітися. Звичайно, до нас завітав і сам Миколай. Всі були раді його бачити, адже скучили за ним.

   Моя сестричка Каріна, яка була зіркою на святі, з нетерпінням чекала цього дня, бо хотіла побачити, як же насправді виглядає святий Миколай. Він роздав діткам солодкі подарунки та разом з ним всі гості свята заколядували «В глибокій долині.." Свято скрасили піснями про Миколая та новорічними піснями Павлюк Аліна, Марцінко Оксана та Лялик Ірина. Пройшло все дуже швидко. Переглядаючи сценку за сценкою я і не помітила, як швидко пролетів час. Здавалося, ніби потрапив у якусь казку, де немає ніяких клопотів та де вічно панує добро.

   Директор школи Володимир Ярославович Пронюк подякував всім учасникам свята, особливо другому класу, організаторам свята вчительці 2 класу Світлані Ярославівні Турик, педагогу-організатору Олесі Романівні Марцінко, звукооператору Роману Петровичу Середюку,  батькам, співакам та ведучим за гарно організоване свято. А також назвав помічників святого Миколая, які забезпечили солодкими подаруночками всіх школярів, це: староста села Богдан Іванович Рекетчук, ПП КЛН Агро та аргофірма Акрітера.

Ангеліна ВОВК, 10 клас.

Світлини Михайла ТУРИКА, 11 клас