22 грудня у мене була можливість побувати на виховній годині у 7 класі. Виявляється, як сказала класний керівник Світлана Миколаївна Дуридівка, це вже третя виховна година у їхньому класі  із проєкту "Творчий учень класу". Цього разу двоє учнів представляли один із своїх талантів. Юрій Юхменко  - юний винахідник. Він дуже любить конструювати. Вперше він демонстрував свою машинку, яка подавала (продавала) цукерки на благодійній ярмарці. Цього разу Юрій презентував машинку, яку виготовив орієнтовно за 2 місяця. Хлопець розказував, як її зробив, з яких деталей, хто допомагав. Після цього вчителі та учні задавали питання.

 

   Семикласника Івана Бойчука всі знають як футболіста та музиканта. Він грає на гітарі. Та цього разу він розказав нам, що вміє малювати, малює він героїв аніме. Його перший малюнок значно відрізняється від останнього. Також хлопець розказав, до у нього є друге ім'я - Віталій.Всі роздивлялися малюнки Івана та задавали запитання. На виховній годині були присутні заступники директора Наталія Василівна Івасюк, Людмила Михайлівна Сенко та вчитель фізики Віктор Андрійович Дуридівка.

   Після цього ми свотографувалися, подякували хлопцям за їхню рішучість та активність.

   Насправді, це дуже серйозні кроки, вчинки, бо в такому віці робити такі речі є дуже сильно. Надалі бажаємо вам успіху та розвитку.

Юстина САМБОРСЬКА, 10 клас