Звичайний весняний суботній день, у таку пору кожен ранок ми просинаємось під спів пташок  і шелест трави від теплого вітру. Сьогодні я прокинулася як завжди, тільки з легким хвилюванням на душі, тому що йду на лінійку до рідної школи, побачу знову такі щирі і рідні обличчя. Останній дзвоник... Відразу згадала, як колись маленькою стояла на лінійці дивилась на випускників і думала: "Які ж вони дорослі, закохані і красиві, а мені ще так далеко до цього", а зараз такими я буду бачити своїх однокласників і відразу комок в горлі і сльози на очах. Як же швидко біжить час, ніби вчора я маленька стою на лінійці тримаю в руках мікрофон, згадую слова віршика, щоб з хвилювання не забути  і шукаю знайомі обличчя мами і тата. Згадала, як познайомилась з однокласниками і дивувалась, як же я з ними буду 11 років разом.

 

   А зараз побачила їх і відразу тепло на душі і посмішка на всі 32 зуби. Вони стали такі рідні і дорогі для мене, ці люди бачили мене різною всі ці довгі роки, інколи заплаканою, стривоженою, закоханою, щасливою, сумною. Вони стали для мене другою сім'єю, я в цьому багато раз ще переконувалась, коли вже пішла вчитись в коледж, тому що одногрупники мені не змогли замінити моїх однокласників. 

   Мій Випуску-2021, звертаюсь від щирого серця до вас. Я вас всіх дуже люблю, кожного з класу і кожного по різному, тому що ви всі унікальні. А бажаю вам найперше це збудувати міцну сім'ю, знайти людину, яка зрозуміє і  полюбить, бажаю також знайти себе у цьому світі, реальзувати себе і розкривати далі свої таланти. Надіюсь, що через 10 років на нашій зустрічі ми всі в повному складі будемо з теплом згадувати всі наші шкільні роки. Я з гордістю можу сказати, що мій клас розумний, креативний, активний і найкращий.

   Дорогі вчителі, я також щиро вдячна вам за вашу працю,турботу, мудрість і добро, не буває такого дня, тижня, щоб я не згадала чудові спогади з вами. Ви завжди нас підтримували, вчили, надихали і змогли у кожному учневі знайти його талант. За це вам щиро вдячна!!!

   Пишу ці слова зі сльозами на очах, бо такі ви всі вже стали для мене рідні.

   Дякую тобі, школо, за знання,друзів, першу любов, чудові дитинства роки і незабутні спогади.

Марія-Анна ТУРИК, медичний коледж