Друк
Категорія: Ціннісне ставлення до людей
Перегляди: 81

1 червня - День захисту дітей   

       З 1998 року в Україні 1 червня святкують День захисту дітей. У нашому ліцею сьогодні, 1 червня, практичний психолог Наталія Триндяк та соціальний педагог Галина Березна організували для дітей гарне свято. Програма його була дуже різноманітна і цікава. Спочатку ми дивилися відео "Діти – найбільше чудо", в якому були зібрані наші смішні фотографії з шкільного життя. Потім  був малюнок на асфальті "Ти живеш під сонцем".

 

   Усі учні з вчителями вийшли надвір і кожний клас малював свій малюнок про захист дітей. Вчителька Світлана Ярославівна Турик провела з нами веселу руханку. Далі було ще цікавіше - квести. П'ятий, шостий і сьомий класи поділилися на команди, у кожній було по шість учасників. Завданням команд було пройти 7 станцій і на кожній станції відповісти правильно на запитання та отримати за правильні відповіді сердечко. 

   Всі три команди набрали однакову кількість балів, тому була нічия. Я також брала участь у цьому квесті у команді "Best friends"- це була команда 5 класу. Наша команда була дружньою і ми підтримували один одного. Потім був аквагрим "Сонце сховане у кожному", ним розмальовували щічки дітей. Ще був конкурс малюнків для молодших школярів "Розмалюй дитинство". 

   Мені дуже сподобалося це свято, тому що воно здружує дітей, вчить працювати у команді. Нам дітям було дуже цікаво і весело. Я дуже хочу, щоб у нашому ліцею школі і надалі були такі цікаві свята для дітей.

Діана КУЗЕНКО, 5 клас