Солодке свято Миколая у другому класі

  Щороку святий Миколай приходить до нас у школу, тепер вже у ліцей. Щороку другокласники готуються до зустрічі з ним. Ця гарна традиція збереглася і напереодні свята Миколая у нас оживає казка - справжнє театральне дійство. Другокласники грали ролі Ангеликів, Сніжинок, Сніговика та лісових звірят. Роль Зими грала Ілона Стецюк з 10 класу. Ще одна гарна традиція є на святого Миколая, коли помічники - благодійники привозять пакуночки з солодощами для школярів. Хочемо подякувати нашим доброчинцям: Я.Д. Бойко ФГ "Ниви", І.І. Атаманюк ПП, В.М. Чопику ПП, Н.Б. Козаку Агропідприємство "КЛН Агро", Г.Г. Халімончук Фірма Агрітера+Агро та старості села Клубівці Б.І. Рекетчуку. Дякуємо організаторам свята, сценаристам та звукооператору: Оксані Ярославівні Самуляк, Олесі Романівні Марцінко та Роману Петровичу Середюку.

 

Як добре, що у нас є святий Миколай

   Сьогодні в нашому чудовому ліцеї було свято святого Миколая. У святковій виставі брали участь учні другого класу. Вони розказували вірші, танцювали, ліпили Сніговика. Тут заходить святий Миколай. Він такий, як священник, з бородою, у високій шапці. Ангелики повели святого Миколая до столу, де було багато листів від дітей. Миколай уважно читав і показував нам кожен лист, який написали діти. Це було дуже гарно. На екрані телевізора ми бачили учнів, які написали листи. Листи були різні, діти розказували, чи були чемні, просили різні подарунки. Багато дітей просили здоров'я для своїх рідних, миру для України і все, що вони заслужили. Також просили цукерків і мандаринок.

   Мені сподобалася вистава, в якій грали багато звірят: зайчики, ведмедик, тигр, вовк і лисичка. Вок і лисичка були нечемними. Їх посварив святий Миколай, він подував лисичці чобітки, щоб не мерзла в лапки і попросив її, щоб вона віддала ті чобітки, що вкрала. Гарний лист до Миколая читав Богдан Проценко з шостого класу. Він просив Миколая прийти до хворих дітей у лікарні та до солдатів на війну, просив миру для всіх.

   Свято було фантастичне. Святий Миколай приходив у кожний клас, роздавав солодкі подаруночки, які для нас підготували помічники святого Миколая, це наші підприємці та орендарі. Ми дякуємо їм за турботу і добре серце.

   Всі чекають святого Миколая і я теж чекаю. Як добре, що у нас є святий Миколай, він такий добрий, уважний, у нього велика торба цукерків.

Евеліна МАРЦІНКО, 6 клас

Світлини Уляни ПРОНЮК