З ШУТКОВОЮ НЕДІЛЕЮ!

Шутка б'є, не я б'ю, від нині за тиждень Великдень.

Хай Боже світло зайде в кожен куточок наших душ і в кожен куточок нашої Землі! Хай просвітить, зігріє, наповнить миром радістю і любов'ю! Хай гілочка верби принесе нам мир, щастя, здоров'я та достаток. Хай нашу Україну – назавжди залишать вороги і усіляке зло. Хай у наших з вами домівках завжди буде благодать та достаток! Зі святом!

Молимося за всіх захисників України.

   Мешканці села Клубівці, які захищають Україну: Богдан Андріїв, Андрій Бойко, Василь Бойко, Василь Досюк, Ігор Драбик, Ярослав Івасюк, Андрій Карпів, Петро Лапішко, Богдан Попадюк, Роман Овчарчин, Ігор Олійник, Роман Турик, Тарас Федорчук, Михайло Шкробач, Олександр Єрем’ягін, Михайло Андрухович, Сергій Галайчук, Богдан Маланчій, Петро Марцінко, Дмитро Михайлишин, Роман Гладуник, Михайло Гайченя, В'ячеслав, Іван Палагіцький, друг нашого ліцею Дмитро Євдокімов і 24 бригада.   

 

53 день війни                  Матінко Божа, спаси і охорони Україну!
   Пресвяту Богородицю, Матір Божу намалювала учениця 4 класу Ілона Баб'як після недільного Богослужіння в Шуткову неділю - вхід Господній до Єрусалима. У цей день всі вітали Ісуса, стелили пальмове гілля, вигукували "Осанна! Благословен той, хто йде в ім'я Господнє". На спомин про цень день у наших храмах освячують вербові гілочки. Цей день радісний і сумний. Радісний, бо всі розуміють, що світ зсінити і привести до спасіння може тільки Ісус, який зараз в'їжджає на осляті в Єрусалим. А сумний, бо через декілька днів, ці люди підбурені фарисеями, зрадять Ісуса і поведуть на розп'яття. Це все бачила і глибоко пережила Матінка Божа Пресвята Богородиця Марія. Таку біль переживає сьогодні наша Україна, кожна родина, особливо діти. Дитячі малюнки - глибока промова до нас, дорослих.